
Filtr odwadniacz, korpus, DCRE
023U7607
Materiał przyłącza: Miedź
023U7607
Specyfikacje produktu
Cecha | Wartość |
|---|---|
| Brand | ELIMINATOR |
| China RoHS compliance | Yes |
| China RoHS exemption clause | No |
| Ciśnienie robocze, maks. [bar] | 50.0 bar |
| Ciśnienie robocze, maks. [psig] | 725 psig |
| Contains batteries | No |
| Części w komplecie | 1 osłona2 uszczelki filcowe8 Śrub |
| Części zamienne | Akcesoria DCR |
| Czynnik | R1234yfR290R32R444BR447AR452BR454AR454BR454CR455AR515BR516A |
| Czynniki chłodnicze bez oleju | R1234ze(E)R516A |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| EU RoHS compliance | Yes |
| EU RoHS exemption clause | No |
| Grupa produktów | Filtry odwadniacze |
| Kategoria cieczy | 2 |
| Kategoria PED | Art. 4, par. 3 |
| Kierunek przepływu przez zawór | Etykieta, wydrukowana strzałka jednokierunkowa |
| Liczba wkładów | 1 |
| Material Description | DCRE Filter 0489s Assy |
| Materiał korpusu | Stal |
| Materiał przyłącza | Miedź |
| Nazwa produktu | Filtr odwadniacz, korpus |
| Objętość netto [foz US] | 29.75 Fluid Ounce US |
| Objętość netto [l] | 0.880 L |
| Objętość osłony [fluid oz US] | 29.75 Fluid Ounce US |
Cecha | Wartość |
|---|---|
| Objętość osłony [l] | 0.88 L |
| Opakowanie, liczba sztuk w kartonie zbiorczym | 1 szt. |
| Opakowanie, rodzaj | Opakowanie pojedyncze |
| Pokrywa | Wtyczka |
| Product line | Air Conditioning and Commercial Refrigeration |
| Produkt, opis | Filtr odwadniacz do czynników chłodniczych |
| Przyłącze, typ | Do lutowania, ODF |
| REACH Candidate List substances | No |
| Rozmiar przyłącza do lutowania [cal] | 1 1/8 in |
| Rozmiar wkładu | 48 cu.in. |
| Serwis | Części zamienne DCR |
| Serwis, seria części zamiennych | DCRE |
| Typ produktu | DCRE |
| Typ, oznaczenie | DCRE 0489s |
| Wspornik | Brak |
| Wyd. chłodnicza dla war. (ARI 710-2009)[IMP] | DELTA P = 1 PSItliq= 86°Ftvap=5°F |
| Wyd. chłodnicza dla war. (ARI 710-2009)[SI] | Delta p = 0,07 bartliq= 30°Ctvap=-15°C |
| Wydajność chłodnicza [Kw] | R1234yf: 116.9R32: 245.9R444B: 187.4R452B: 204.9R454B: 209.8 |
| Wydajność chłodnicza [TR] | R1234yf: 33.2R32: 69.9R444B: 53.3R452B: 58.3R454B: 59.7 |
| Zakres nastawy, maks. [°C] | 70 °C |
| Zakres nastawy, maks. [°F] | 160 °F |
| Zakres nastawy, min. [°C] | -40 °C |
| Zakres nastawy, min. [°F] | -40 °F |
| Zgodność olejów | Zastosowania bezolejowe |
Ogólne specyfikacje
Cecha | Wartość |
|---|---|
| Masa brutto | 6.399 Kilogram |
| Masa netto | 6.374 Kilogram |
| Objętość | 11.408 Liter |
Cecha | Wartość |
|---|---|
| EAN/UPC | 5702428652780 |
| Proposition 65 | Cancer and Reproductive Harm |