
Presostat, RT6W
017-503166
Zakres regulacji [bar] Pe: 5 - 25, Mechaniczna różnica załączeń [bar]: 3, System styków: SPDT, Funkcja, przełączanie styków: Auto, Przyłącze ciśnieniowe, typ: Śrubunek, Przyłącze ciśnieniowe, rozmiar: 1/4, Przyłącze ciśnieniowe, GZ, GW: Zew., Stopień ochrony: IP66, Ciśnienie robocze, maks. [bar]: 34
017-503166
Specyfikacje produktu
Cecha | Wartość |
|---|---|
| CE mark | Yes |
| Certyfikaty, aprobaty | CCCCEEACGLLLC CDC EURO-TYSKLVDPEDRMRSRoHSRoHS ChinyTYSK |
| China RoHS compliance | Yes |
| Ciśnienie próbne, maks. [bar] | 38.0 bar |
| Ciśnienie próbne, maks. [psig] | 551.0 psig |
| Ciśnienie robocze, maks. [bar] | 34.0 bar |
| Ciśnienie robocze, maks. [psig] | 495 psig |
| Ciśnienie rozrywające [bar] | 136.0 bar |
| Contains batteries | No |
| Części zamienne | Akcesoria do wyłączników |
| Czynnik | R11R113R12R124R134aR22R404AR407AR407CR407FR407HR422BR422DR438AR507C |
| Czynniki chłodnicze odpowiadające wymaganiom UL | R11R113R12R124R134aR22R404AR407AR407CR407FR407HR422BR422DR438AR507C |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| EEE category | 5 small equipment (any external dimension < 50 cm) |
| Element do pomiaru ciśnienia | Mieszek |
| EU RoHS compliance | Out of scope |
| Funkcja, przełączanie styków | Auto |
| Grupa produktów | Presostaty i termostaty |
| In scope of WEEE | Yes |
| Kategoria cieczy | 1 |
| Kategoria PED | IV |
| Material Description | RT6W PRESSOSTAT |
| Mechaniczna różnica załączeń [bar] | 3.00 bar |
| Mechaniczna różnica załączeń [psi] | 43.50 psi |
| Nazwa produktu | Presostat |
| Obciążalność styków | AC15=3 A, 400 VAC1=10 A, 400 VAC3=4 A, 400 VDC13=12 W, 220 VLR=28 A, 400 V |
| Opakowanie, liczba sztuk w kartonie zbiorczym | 15 szt. |
| Opakowanie, rodzaj | Produkt pakowany pojedyńczo |
Cecha | Wartość |
|---|---|
| Podłączenie elektryczne | Przykręcane wejście kablowe |
| Podłączenie elektryczne zew./wew. | Żeńska |
| Podłączenie elektryczne, norma EN 60947 | Linka z tulejką: 0,2 – 1,5 mm2Linka, bez tulejki: 0,2 – 2,5 mm2Drut: 0,2 – 2,5 mm2 |
| Podłączenie elektryczne, norma EN 60947, właściwości | Izolacja: 400 VStopień zanieczyszczenia: 3Znamionowe napięcie impulsowe: 4 kVZabezpieczenie przeciwzwarciowe, bezpiecznik: 10 A |
| Podłączenie elektryczne, rozmiar | 2xPg 13.5 |
| Podłączenie elektryczne, standard | DIN 40430 |
| Product line | Air Conditioning and Commercial Refrigeration |
| Produkt, opis | Presostat |
| Przyłącze ciśnieniowe, GZ, GW | Zew. |
| Przyłącze ciśnieniowe, rozmiar | 1/4 |
| Przyłącze ciśnieniowe, standard | DIN 8906 |
| Przyłącze ciśnieniowe, typ | Śrubunek |
| REACH Candidate List substances | Lead (CAS no. 7439-92-1) |
| SCIP dossier no. | f62fe422-beda-433a-a602-740419c82c06 |
| SCIP dossier product name | RT Presso_Diff.Presso |
| Serwis | Wymienny system styków |
| Specyfikacja elektryczna | EN 60947-4/-5 |
| Stopień ochrony | IP66 |
| System styków | SPDT |
| Temperatura otoczenia, maks. [°C] | 70 °C |
| Temperatura otoczenia, maks. [°F] | 158 °F |
| Temperatura otoczenia, min. [°C] | -40 °C |
| Temperatura otoczenia, min. [°F] | -40 °F |
| Typ produktu | RT6W |
| Zakres regulacji [bar] Pe [Min.] | 5.00 bar |
| Zakres regulacji [psig] Pe [Maks.] | 362.60 psig |
| Zakres regulacji [psig] Pe [Min.] | 72.50 psig |
| Zakres regulacji, maks. [bar] | 25.00 bar |
Ogólne specyfikacje
Cecha | Wartość |
|---|---|
| Masa brutto | 1.014 Kilogram |
| Masa netto | 0.904 Kilogram |
| Objętość | 2.685 Liter |
Cecha | Wartość |
|---|---|
| EAN/UPC | 5702428517546 |
| Proposition 65 | Cancer and Reproductive Harm |