
Głowica termostatyczna, Danfoss Eco™ Bluetooth, Typ adaptera: RA; M30
014G1001
Samodzielna elektroniczna głowica termostatyczna, Bluetooth
014G1001
Specyfikacje produktu
Cecha | Wartość |
|---|---|
| 1 Primary battery SUM weight Kg | 0.044 |
| 1 Primary battery weight Kg | 0.022 |
| Aplikacja | Mieszkalne (stopień zanieczyszczenia 2) |
| Baterie zasilające | 2 baterie alkaliczne typu AA 1,5 V |
| Battery type or Name | Alkaline AA (LR6/ZR6) |
| CE mark | Yes |
| Certyfikaty, aprobaty | CEBluetoothERCEAC |
| China RoHS compliance | Out of scope |
| Contains batteries | Yes |
| Częstotliwość transmisji [GHz] | 2.4 GHz |
| DG Indicator Profile | Contains Alkaline Battries |
| EEE category | 5 small equipment (any external dimension < 50 cm) |
| EPD available | Yes |
| EU RoHS compliance | Yes with exemptions |
| EU RoHS exemption clause | 7(c)-I |
| Funkcja otwartego okna | Tak |
| Grupa produktów | Głowica termostatyczna |
| Ilość baterii | 2 |
| In scope of WEEE | Yes |
| Integracja systemu | Samodzielny(a) |
| Interwał pomiaru temperatury | 1 min |
| Klasa IP termostatu | 20 |
| Klasa oprogramowania | A |
| Klasyfikacja bezpieczeństwa | Typ 1 |
| Kolor | RAL 9016 |
| Material Description | Danfoss Eco2 RA&M30 |
| Moc transmisji [mW] [Max.] | 2.10 mW |
Cecha | Wartość |
|---|---|
| Norma bezprzewodowa | Bluetooth |
| Opis | Samodzielna elektroniczna głowica termostatyczna |
| Pobór mocy (czuwanie) [mW] | 3.0 mW |
| Pobór mocy [W] | 1.2 W |
| Poziom hałasu Grzanie dB(A) JIS C 9612 | <30 |
| Product line | 03 |
| REACH Candidate List substances | Lead (CAS no. 7439-92-1)Diboron trioxide (B2O3, CAS no. 1303-86-2) |
| Ruch wrzeciona | Liniowy, do 4,5 mm, maks. 2 mm na zaworze (1 mm / s) |
| SCIP dossier no. | a90f68b8-f3fb-4eb7-93b0-8738ffc7d80c |
| SCIP dossier product name | Danfoss Ally eTRV - Electronic thermostatic radiator valve |
| Sterowanie | PID |
| Temperatura otoczenia [°C] [Max.] | 40 °C |
| Temperatura otoczenia [°C] [Min.] | 0 °C |
| Temperatura transportu [°C] [Max.] | 65 °C |
| Temperatura transportu [°C] [Min.] | -20 °C |
| Temperatura wody [°C] [Max.] | 90 °C |
| Termostat | Programowalna elektroniczna głowica termostatyczna |
| Typ adaptera | M30RA |
| Typ produktu | Danfoss Eco™ Bluetooth |
| Typ regulacji CO | Głowica termostatyczna |
| Typ siłownika | Elektromechaniczny |
| Typ wyświetlacza | LCD z podświetleniem |
| Weight per battery | 23 g |
| Wskaźnik słabej baterii | Tak |
| Zakres nastawy temperatury [°C] [Max.] | 28 °C |
| Zakres nastawy temperatury [°C] [Min.] | 4 °C |
| Żywotność baterii [lata] | 2.5 yr |
Ogólne specyfikacje
Cecha | Wartość |
|---|---|
| Masa brutto | 0.242 Kilogram |
| Masa netto | 0.23 Kilogram |
| Objętość | 0.462 Liter |
Cecha | Wartość |
|---|---|
| EAN/UPC | 5702425143458 |
| Proposition 65 | Cancer and Reproductive Harm |