
Zespoły rozdzielacza, RTR-K, Przyłącze podłogowe
013G7041
RTR-K coupling, floor connection
Ten produkt został wycofany ze sprzedaży.
Ten produkt nie jest już dostępny w sprzedaży, ale nadal można znaleźć o nim informacje, m.in. instrukcje, rysunki itp.
013G7041
Specyfikacje produktu
Cecha | Wartość |
|---|---|
| Aplikacja | Układ 2-rurowy |
| CE mark | Out of scope |
| China RoHS compliance | Out of scope |
| Ciśnienie próbne [bar] | 16 bar |
| Ciśnienie robocze [bar] [Max.] | 10 bar |
| Contains batteries | No |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| EU RoHS compliance | Yes with exemptions |
| EU RoHS exemption clause | 6(c) |
| Grupa produktów | Zespoły rozdzielacza |
| Konstrukcja | Przyłącze podłogowe |
| Material Description | RTR-K Coupling, floor connection |
| Opis | RTR-K coupling, floor connection |
Cecha | Wartość |
|---|---|
| Product line | 03 |
| REACH Candidate List substances | Lead (CAS no. 7439-92-1) |
| SCIP dossier no. | 7efd20c0-889e-478e-85a4-2e399d7c15e5 |
| SCIP dossier product name | RTR-E & -KE Couplings |
| Temperatura przepływu [°C] [Max.] | 120 °C |
| Typ produktu | RTR-K/KW |
| Typ RLV | RTR-K |
| Typ zaworu | Coupling |
| UL mark | Out of scope |
| Wymiar króćca wlotowego | G 3/4 A |
| Wymiar króćca wylotowego | R 1/2 |
| Zakres różnicy ciśnień [bar] [Max.] | 0.60 bar |
| Zawartość zestawu | Zawór termostatyczny |
Ogólne specyfikacje
Cecha | Wartość |
|---|---|
| Masa brutto | 0.414 Kilogram |
| Masa netto | 0.406 Kilogram |
| Objętość | 0.344 Liter |
Cecha | Wartość |
|---|---|
| EAN/UPC | 5702425126307 |
| Proposition 65 | Cancer and Reproductive Harm |