
Zawory lancowe, RTR 15/6TB, Przyłącze ścienne
013G7000
RTR 15/6TB special lance valve for radiator side connection
Ten produkt został wycofany ze sprzedaży.
Ten produkt nie jest już dostępny w sprzedaży, ale nadal można znaleźć o nim informacje, m.in. instrukcje, rysunki itp.
013G7000
Specyfikacje produktu
Cecha | Wartość |
|---|---|
| Aplikacja | Układ 2-rurowy |
| CE mark | Out of scope |
| Ciśnienie próbne [bar] | 16 bar |
| Ciśnienie robocze [bar] [Max.] | 10 bar |
| Contains batteries | No |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| Grupa produktów | Zawory lancowe |
| Konstrukcja | Przyłącze ścienne |
| Material Description | RTR 15/6TB |
| Opis | RTR 15/6TB special lance valve for radiator side connection |
| Product line | 03 |
Cecha | Wartość |
|---|---|
| REACH Candidate List substances | Lead (CAS no. 7439-92-1) |
| SCIP dossier no. | b15d8075-3f95-4c74-aba4-ad371189fd70 |
| SCIP dossier product name | RTR 15/6T & 15/6TB Radiator valve |
| Temperatura przepływu [°C] [Max.] | 120 °C |
| Typ produktu | RTR 15/6TB |
| UL mark | Out of scope |
| Wartości Kvs [m³/h] | 1.00 m³/h |
| Wymiar króćca wlotowego | Rp 1/2 |
| Wymiar króćca wylotowego | R 1/2 |
| Zakres różnicy ciśnień [bar] [Max.] | 0.60 bar |
Ogólne specyfikacje
Cecha | Wartość |
|---|---|
| Masa brutto | 0.57 Kilogram |
| Masa netto | 0.562 Kilogram |
| Objętość | 1.044 Liter |
Cecha | Wartość |
|---|---|
| EAN/UPC | 5702425126260 |
| Proposition 65 | Cancer and Reproductive Harm |