Zawory lancowe, RA-PL/PR, Kątowy lewy
013G3241
RA-PL lance valve left set with sensor
Ten produkt został wycofany ze sprzedaży.
Ten produkt nie jest już dostępny w sprzedaży, ale nadal można znaleźć o nim informacje, m.in. instrukcje, rysunki itp.
013G3241
Specyfikacje produktu
Cecha | Wartość |
|---|---|
| Aplikacja | Układ 2-rurowy |
| CE mark | Out of scope |
| Ciśnienie próbne [bar] | 16 bar |
| Ciśnienie robocze [bar] [Max.] | 10 bar |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| Grupa produktów | Zawory lancowe |
| Konstrukcja | Kątowy lewy |
| Material Description | Lance valve, package solution, left |
| Opis | RA-PL lance valve left set with sensor |
| Product line | 03 |
Cecha | Wartość |
|---|---|
| REACH Candidate List substances | Lead (CAS no. 7439-92-1) |
| SCIP dossier no. | 4772c1e5-991a-4198-9a26-d5654ab6d5c1 |
| SCIP dossier product name | RA-PL Lance valve |
| Temperatura przepływu [°C] [Max.] | 120 °C |
| Typ produktu | RA-PL/PR |
| UL mark | Out of scope |
| Wartości Kvs [m³/h] | 0.73 m³/h |
| Wymiar króćca wlotowego | G 3/4 A |
| Wymiar króćca wylotowego | R 1/2 |
| Zakres różnicy ciśnień [bar] [Max.] | 0.60 bar |
Ogólne specyfikacje
Cecha | Wartość |
|---|---|
| Masa brutto | 1.496 Kilogram |
| Masa netto | 1.2 Kilogram |
Cecha | Wartość |
|---|---|
| EAN/UPC | 5702420128313 |
| Proposition 65 | Cancer and Reproductive Harm |