Zawory grzejnikowe, Zawory stalowe, STV, 1", Prosty
013G2196
RA STEEL VALVE SET, 1 PIPE ASS. ZAWÓR
Ten produkt został wycofany ze sprzedaży.
Ten produkt nie jest już dostępny w sprzedaży, ale nadal można znaleźć o nim informacje, m.in. instrukcje, rysunki itp.
013G2196
Specyfikacje produktu
Cecha | Wartość |
|---|---|
| Aplikacja | Instalacja 1-rurowa |
| CE mark | No |
| Ciśnienie próbne [bar] | 25 bar |
| Ciśnienie robocze [bar] [Max.] | 16 bar |
| Contains batteries | No |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| Grupa produktów | Zawory grzejnikowe |
| Konstrukcja | Prosty |
| Material Description | Steel valve 1pipe assembly STV-1 + RA297 |
| Nastawy wstępne | Nie |
| Opis | RA STEEL VALVE SET, 1 PIPE ASS. ZAWÓR |
| Product line | 03 |
| REACH Candidate List substances | Lead (CAS no. 7439-92-1) |
Cecha | Wartość |
|---|---|
| Rozmiar zaworu | 1" |
| SCIP dossier no. | 48d85a35-3ba8-4608-b2a8-c40812307b01 |
| SCIP dossier product name | Steel valve, 1-pipe set |
| Temperatura przepływu [°C] [Max.] | 120 °C |
| Typ produktu | Zawory stalowe |
| Typ zaworu | STV |
| Typ złączki | Soldered |
| Typy połączeń | Do lutowania |
| UL mark | No |
| Wymiar króćca wlotowego | 1" |
| Wymiar króćca wylotowego | 1" |
| Zakończ | Niklowany |
| Zakres różnicy ciśnień [bar] [Max.] | 0.20 bar |
Ogólne specyfikacje
Cecha | Wartość |
|---|---|
| Masa brutto | 0.5 Kilogram |
| Masa netto | 0.5 Kilogram |
Cecha | Wartość |
|---|---|
| Proposition 65 | Cancer and Reproductive Harm |