
Blister, RTR 2000, RTR-N, DN 15, Kątowy
013G2153
RTR-N 15 A SET (ZAWÓR IGŁOWICA)
Ten produkt został wycofany ze sprzedaży.
Ten produkt nie jest już dostępny w sprzedaży, ale nadal można znaleźć o nim informacje, m.in. instrukcje, rysunki itp.
013G2153
Specyfikacje produktu
Cecha | Wartość |
|---|---|
| CE mark | No |
| China RoHS compliance | Out of scope |
| Contains batteries | No |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| Grupa produktów | TRV set |
| Kolor | Biały RAL 9016 |
| Konstrukcja | Kątowy |
| Konstrukcja czujnika | RTR 2000 |
| Material Description | RA-N 15 A set (valve and sensor) |
| Medium czujnika | Gaz |
| Opis | RTR-N 15 A SET (ZAWÓR IGŁOWICA) |
| Product line | 03 |
| Rozmiar zaworu | DN 15 |
Cecha | Wartość |
|---|---|
| Temperatura nastawy czujnika [°C] [Max.] | 26 °C |
| Temperatura nastawy czujnika [°C] [Min.] | 5 °C |
| Typ czujnika | Czujnik wbudowany |
| Typ opakowania | Blister |
| Typ połączenia z zaworem | RA |
| Typ produktu | Gas + RTR-N |
| Typ RLV | brak RLV |
| Typ zaworu | RTR-N |
| Typ złączki | Standard |
| UL mark | No |
| Wymiar króćca wlotowego | 28 mm |
| Wymiar króćca wylotowego | 28 mm |
| Zawartość zestawu | 2-elements |
Ogólne specyfikacje
Cecha | Wartość |
|---|---|
| Masa brutto | 0.412 Kilogram |
| Masa netto | 0.412 Kilogram |
Cecha | Wartość |
|---|---|
| EAN/UPC | 5702420121628 |