
009L2189
009L2189
Specyfikacje produktu
Cecha | Wartość |
|---|---|
| Angle of rotation | 1/4 turn |
| Certyfikaty, aprobaty | CE |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| Długość kabla [cal] | 31.50 in |
| Długość kabla [m] | 0.800 m |
| Failsafe function | No |
| Failsafe torque [Nm] | 6 Nm |
| Frequency [Hz] [max] | 60 Hz |
| Frequency [Hz] [min] | 50 Hz |
| Full travel time speed [s] | 5.0 s |
| Grupa produktów | BM/GBC valve spare parts |
| Input signal options | SW |
| Insulation resistance | ≥ 100 MΩ at 500 V DC |
| Maks. prąd pracy [A] | 0.40 A |
| Material Description | MQT 010 N Electric Actuator 24V |
| Max power consumption | 12 W |
| Mounting interface | ISO 5211 - F03/F05 |
| Napięcie zasilania [V] AC [Maks.] | 26 V |
| Napięcie zasilania [V] AC [Min.] | 20 V |
| Nazwa produktu | Actuator |
| Opakowanie, liczba sztuk w kartonie zbiorczym | 6 szt. |
| Opakowanie, rodzaj | Produkt pakowany pojedyńczo |
| Operating mode | Duty cycle: S3 - 75 % for ACDuty cycle: S3 - 85 % for DC |
Cecha | Wartość |
|---|---|
| Pobór mocy [W] | 10.6 W |
| Power consumption – Hold [W] | 2.0 W |
| Product line | Air Conditioning and Commercial Refrigeration |
| Przekrój przewodu [mm2] | 7 x 0.3 mm2 |
| Rate torque [Nm] | 10 Nm |
| Rated current [A] | 0.40 A |
| Rated voltage [V] | AC/DC 24V |
| Serwis | Brak |
| Stopień ochrony | IP67 |
| Supply voltage [V] DC [max] | 30.00 V |
| Supply voltage [V] DC [min] | 22.00 V |
| Sygnał zwrotny położenia | PHYSICAL INDICATION |
| Temperatura otoczenia, maks. [°C] | 45 °C |
| Temperatura otoczenia, maks. [°F] | 113 °F |
| Temperatura otoczenia, min. [°C] | -40 °C |
| Temperatura otoczenia, min. [°F] | -40 °F |
| Typ produktu | MQT 010 N |
| Typ, oznaczenie | Electric Actuator |
| Warunki wilgotności względnej | Brak skraplania |
| Wilg. wzgl. [% RH] [Maks.] | 95 % RH |
| Wilg. wzgl. [% RH] [Min.] | 5 % RH |
| Wiring Diagram | 009A0021 |
| Zastosowanie produktu | GBC 10MGBC 12MGBC 16MGBC 6M |
Ogólne specyfikacje
Cecha | Wartość |
|---|---|
| Masa brutto | 0.662 Kilogram |
| Masa netto | 0.536 Kilogram |
Cecha | Wartość |
|---|---|
| Objętość | 2.432 Liter |
| EAN/UPC | 5715255124085 |