
Warranty & Service
004U8601
Akva Lux II TDP-F typ 1 z wylotem ZW
Ten produkt został wycofany ze sprzedaży.
Ten produkt nie jest już dostępny w sprzedaży, ale nadal można znaleźć o nim informacje, m.in. instrukcje, rysunki itp.
004U8601
Specyfikacje produktu
Cecha | Wartość |
|---|---|
| China RoHS compliance | Out of scope |
| Ciśnienie nominalne, strona pierwotna [bar] | 10 bar |
| Ciśnienie nominalne, strona wtórna [bar] | 10 bar |
| Ciśnienie próbne wymiennika ciepła [bar] | 38 bar |
| Ciśnienie statyczne ZW [bar] [Min.] | 2.0 bar |
| Contains batteries | No |
| Cyrkulacja CWU | Opcjonalnie |
| DG Indicator Profile | Contains Gas |
| EU RoHS compliance | Yes with exemptions |
| EU RoHS exemption clause | 6(c) |
| Głębokość bez obudowy [mm] | 150 mm |
| Głębokość opakowania [mm] | 600 mm |
| Grupa produktów | Węzły mieszkaniowe |
| Kierunek przyłącza | Od dołu |
| Konstrukcyjna temperatura zasilania [°C] | 95 °C |
| Liczba mieszkań [Max.] | 4 |
| Liczba mieszkań [Min.] | 1 |
| Material Description | Akva LUX II TDP-F BEZ IZOLACJI głę.150mm |
| Materiał izolacyjny | bez |
| Materiał lutu wymiennika ciepła CWU | Brazed copper |
| Materiał lutu wymiennika ciepła ogrzewania | Miedź |
| Materiał obudowy | Stal lakierowana na biało |
| Mixing circuit - control | Termostat |
| Moc CWU [kW] [Max] | 45 kW |
| Moc CWU [kW] [Min] | 37 kW |
| Moc ogrzewania [kW] [Max] | 15 kW |
| Moc ogrzewania [kW] [Min] | 10 kW |
Cecha | Wartość |
|---|---|
| Nazwa regulatora CWU | PTC2 |
| Nazwa regulatora ogrzewania | AVPL |
| Opcja obudowy | Dodatkowe |
| Opis | Akva Lux II TDP-F typ 1 z wylotem ZW |
| Product line | 67 |
| REACH Candidate List substances | Lead (CAS no. 7439-92-1) |
| Regulator różnicy ciśnień | Wbudowany |
| Średnica przyłącza CO | 3/4" |
| Średnica przyłącza CWU | 3/4" |
| Średnica przyłącza SC | 3/4" |
| Średnica rurociągu CO | Ø18 |
| Średnica rury CWU | Ø18 |
| Średnica rury SC | Ø18 |
| Stop wymiennika ciepła ogrzewania | AISI 316 |
| Szerokość bez obudowy [mm] | 460 mm |
| Szerokość opakowania [mm] | 800 mm |
| Typ produktu | Warranty & Service |
| Typ przyłącza CO | G gwint wewn. |
| Typ przyłącza CWU | G gwint wewn. |
| Typ przyłącza SC | G gwint wewn. |
| Typ regulacji CO | Regulator delta p |
| Typ regulacji CWU | Przepływ/termostatyczny |
| Typ rozmiaru stacji | Typ 1 |
| Uwagi | Direct heating w. diff. Pres. Reg. And DHW |
| Wysokość bez obudowy [mm] | 575 mm |
| Wysokość opakowania [mm] | 215 mm |
Ogólne specyfikacje
Cecha | Wartość |
|---|---|
| Masa brutto | 22 Kilogram |
| Masa netto | 20 Kilogram |
Cecha | Wartość |
|---|---|
| EAN/UPC | 5702424652791 |
| Proposition 65 | Cancer and Reproductive Harm |