
Lutowany płytowy wymiennik ciepła, XB30-2, Il. płytek: 110
004B1428
25 bar, Materiał lutowniczy: Miedź
Ten produkt został wycofany ze sprzedaży.
Ten produkt nie jest już dostępny w sprzedaży, ale nadal można znaleźć o nim informacje, m.in. instrukcje, rysunki itp.
004B1428
Specyfikacje produktu
Cecha | Wartość |
|---|---|
| Całkowita szerokość [mm] | 130 mm |
| Certyfikaty, aprobaty | PED |
| China RoHS compliance | Yes |
| Ciśnienie robocze, strona 1 [bar] [Max.] | 25 bar |
| Ciśnienie robocze, strona 2 [bar] [Max.] | 25 bar |
| Connection length 1 [mm] | 50 mm |
| Connection length 2 [mm] | 50 mm |
| Connection size 1 | 1 |
| Connection size 2 | 1 |
| Connection type 1 | G |
| Connection type 2 | G |
| Contains batteries | No |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| Długość króćca, strona 1 [mm] | 50 mm |
| Długość króćca, strona 2 [mm] | 50 mm |
| EU RoHS compliance | Yes |
| EU RoHS exemption clause | No |
| Grupa produktów | Wymienniki ciepła |
| Il. płytek | 110 |
| In scope of WEEE | No |
| Kategoria cieczy | 2 |
| Kategoria PED | II |
| Liczba stopni | 2 |
Cecha | Wartość |
|---|---|
| Material Description | XB30-2-50/60_2_25_G_2G1 |
| Material Description (Short Te | XB30-2-50/60_2_25_G_2G1 |
| Materiał lutowniczy | Miedź |
| Materiał płytki | 1.4404 |
| Nazwa produktu | Lutowany płytowy wymiennik ciepła |
| Odległość w pionie środka otworu w płycie strony 1 [mm] | 385.0 mm |
| Odległość w poziomie środka otworu w płycie [mm] | 65 mm |
| Opakowanie, liczba sztuk w kartonie zbiorczym | 1 szt. |
| Opakowanie, rodzaj | Opakowanie pojedyncze |
| Plate material no. | 1.4404 |
| Product line | 31 |
| Przyłącze, standard | DIN ISO 228/1 |
| REACH Candidate List substances | No |
| Typ produktu | XB30-2 |
| U.S. EPA label | For installations using U.S. EPA restricted refrigerants, this product may be used for servicing existing equipment only. |
| Vertical center porthole 1[mm] | 385 mm |
| Vertical center porthole 2[mm] | 385 mm |
| Volume per channel 1 [l] | 0.080 L |
| Volume per channel 2 [l] | 0.080 L |
| Wysokość całkowita bez stóp [mm] | 450 mm |
| Zakres nastawy, maks. [°C] | 180 °C |
| Zakres nastawy, min. [°C] | -10 °C |
Ogólne specyfikacje
Cecha | Wartość |
|---|---|
| Masa brutto | 21.8 Kilogram |
| Masa netto | 21.8 Kilogram |
Cecha | Wartość |
|---|---|
| EAN/UPC | 5710104040264 |
| Proposition 65 | Cancer and Reproductive Harm |