
AVTQ
003L3026
AVTQ-MEMBR.GEH.
Ten produkt został wycofany ze sprzedaży.
Ten produkt nie jest już dostępny w sprzedaży, ale nadal można znaleźć o nim informacje, m.in. instrukcje, rysunki itp.
003L3026
Specyfikacje produktu
Cecha | Wartość |
|---|---|
| Contains batteries | No |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| Funkcja | Siłownik przepływu |
| Grupa produktów | Siłowniki - termiczne |
| Material Description | AVTQ-MEMBR.GEH. |
| Opis | AVTQ-MEMBR.GEH. |
Cecha | Wartość |
|---|---|
| Product line | 08 |
| Temperatura otoczenia [°C] [Max.] | 70 °C |
| Temperatura otoczenia [°C] [Min.] | 0 °C |
| Temperatura transportu [°C] [Max.] | 50 °C |
| Temperatura transportu [°C] [Min.] | -20 °C |
| Typ produktu | AVTQ |
Ogólne specyfikacje
Cecha | Wartość |
|---|---|
| Masa brutto | 0.59 Kilogram |
Cecha | Wartość |
|---|---|
| Masa netto | 0.59 Kilogram |