
AFPA 2, PN 40, 0.5 bar - 3 bar, 80 cm²
003G5697
003G5697
Specyfikacje produktu
Cecha | Wartość |
|---|---|
| Aplikacja | Sieć cieplna i układ centralnego chłodzenia |
| China RoHS compliance | Yes with exemptions |
| China RoHS exemption clause | 7.3 |
| Ciśnienie nominalne | PN 40 |
| Ciśnienie nominalne [bar] | 40 bar |
| Ciśnienie robocze [bar] [Max.] | 40 bar |
| Contains batteries | No |
| Czynnik alternatywny | Wodny roztwór glikolu do 30% |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| Dozwolone czynniki | District heating/cooling circulation water |
| EU RoHS compliance | Yes with exemptions |
| EU RoHS exemption clause | 6(c) |
| Funkcja | Regulator upustowy różnicy ciśnień |
| Grupa produktów | Siłowniki - ciśnienia, przepływu |
| Material Description | AFPA2 PN40 0,5-3 80cm2 yellow |
| Materiał korpusu | Stal, mat. Nr 1.0345, ocynkowna |
| Materiał membrany siłownika | EPDM (walcowany, wzmocniony włóknem) |
Cecha | Wartość |
|---|---|
| Nastawa różnicy ciśnień [bar] [Max.] | 3.00 bar |
| Nastawa różnicy ciśnień [bar] [Min.] | 0.50 bar |
| Ograniczenie przepływu | Nie |
| pH czynnika [Max.] | 10 |
| pH czynnika [Min.] | 7 |
| Powierzchnia siłownika [cm2] | 80 cm² |
| Product line | 08 |
| Regulacja przepływu | Nie |
| Regulator ciśnienia | Regulator upustowy różnicy ciśnień |
| Średnica [mm] [Max.] | 125 mm |
| Średnica [mm] [Min.] | 65 mm |
| Temperatura czynnika [°C] [Max.] | 150 °C |
| Temperatura czynnika [°C] [Min.] | 2 °C |
| Typ nastawy | Adjustable |
| Typ produktu | AFPA 2 |
| Wersja montażowa | By-pass |
Ogólne specyfikacje
Cecha | Wartość |
|---|---|
| Masa brutto | 13.2 Kilogram |
| Masa netto | 12.4 Kilogram |
Cecha | Wartość |
|---|---|
| Objętość | 51.253 Liter |
| EAN/UPC | 5710104523576 |