
VOH 30 M
180H0141
Przepływ [gpm] [Maks.]: 7.9, Przepływ [l/min] [Maks.]: 30
180H0141
Specyfikacje produktu
Cecha | Wartość |
|---|---|
| CE mark | No |
| China RoHS compliance | Out of scope |
| Ciśnienie robocze [barg] [Maks.] | 140 barg |
| Ciśnienie robocze [psig] [Maks.] | 2030 psig |
| Contains batteries | No |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| EU RoHS compliance | Yes |
| EU RoHS exemption clause | No |
| Grupa produktów | Valve |
| In scope of WEEE | No |
| Material Description | VOH 30M THROTTLE VALVE |
| Materiał korpusu | AISI 304 |
| Opis | VOH 30M THROTTLE VALVE |
| port connection | G 3/8 in |
Cecha | Wartość |
|---|---|
| Product line | 14 |
| Produkt, opis | Manually operated valves |
| Przepływ [gpm] [Maks.] | 7.900 gal/min |
| Przepływ [l/min] [Maks.] | 30.00 l/min |
| Przyłącze, standard | BSP |
| REACH Candidate List substances | No |
| Temperatura czynnika [°C] [Max.] | 80 °C |
| Temperatura czynnika [°C] [Min.] | 2 °C |
| Typ produktu | VOH M |
| Typ, oznaczenie | VOH 30 M |
| UL mark | No |
| Wielkość przyłącza wlotowego [cal] | 3/8 in |
| Wielkość przyłącza wylotowego [cal] | 3/8 in |
Ogólne specyfikacje
Cecha | Wartość |
|---|---|
| Masa brutto | 1.317 Kilogram |
| Masa netto | 1.228 Kilogram |
| Objętość | 1.66 Liter |
Cecha | Wartość |
|---|---|
| EAN/UPC | 5715162675502 |
| Proposition 65 | No Reproductive Toxins or Carcinogens |