
Valve Block, FOR 4 VDH 30 EC 2/2
180L0064
Cetop 3 Block for 4 VDH /VDHT 30 EC3
180L0064
Specyfikacje produktu
Cecha | Wartość |
|---|---|
| Aplikacja | IndustrialHydraulic |
| CE mark | No |
| China RoHS compliance | Out of scope |
| Ciśnienie robocze [barg] [Maks.] | 160 barg |
| Ciśnienie robocze [barg] [Min.] | 4 barg |
| Ciśnienie robocze [psig] [Maks.] | 2400 psig |
| Ciśnienie robocze [psig] [Min.] | 51 psig |
| Compatible valves | VDHVDHT 30 EC |
| Contains batteries | No |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| EU RoHS compliance | Out of scope |
| Figura | Rozdzielacz |
| Funkcja | N/A |
| Grupa produktów | Valve |
| In scope of WEEE | No |
| Material Description | Cetop 3 Block for 4 VDH / VDHT 30 EC3 |
| Materiał korpusu | AISI 304 |
| Opis | Cetop 3 Block for 4 VDH /VDHT 30 EC3 |
| Product line | 14 |
| Produkt, opis | Valve Block |
| Przepływ [gpm] [Maks.] | 8.000 gal/min |
Cecha | Wartość |
|---|---|
| Przepływ [gpm] [Min.] | 0.000 gal/min |
| Przepływ [l/min] [Maks.] | 30.00 l/min |
| Przepływ [l/min] [Min.] | 0.00 l/min |
| Przyłącze, standard | BSP |
| Przyłącze, typ | Gwint |
| REACH Candidate List substances | No |
| Rodzaj materiału | Czynniki neutralne |
| Rozmiar siłownika [mm] | 13.5 mm |
| Serwis | Tak |
| Serwis, seria części zamiennych | Block |
| Temperatura czynnika [°C] [Max.] | 90 °C |
| Temperatura czynnika [°C] [Min.] | 2 °C |
| Temperatura czynnika [°F] [Max.] | 194 °F |
| Temperatura czynnika [°F] [Min.] | 36 °F |
| Typ produktu | Block for VDH/VDHT 2/2 |
| Typ, oznaczenie | FOR 4 VDH 30 EC 2/2 |
| UL mark | No |
| Wielkość przyłącza wlotowego [cal] | 1/2 in |
| Wielkość przyłącza wylotowego [cal] | 3/8 in |
| Zastosowanie produktu | VDH 30 EC 2/2 |
Ogólne specyfikacje
Cecha | Wartość |
|---|---|
| Masa brutto | 3.949 Kilogram |
| Masa netto | 3.822 Kilogram |
| Objętość | 2.403 Liter |
Cecha | Wartość |
|---|---|
| EAN/UPC | 5715162675021 |
| Proposition 65 | No Reproductive Toxins or Carcinogens |