
Solenoid operated valves, VDHT ED 3/4 HP NC, Industrial
180L1030
Przepływ [gpm] [Maks.]: 32, Przepływ [l/min] [Maks.]: 120, Ciśnienie robocze [barg] [Maks.]: 210, Ciśnienie robocze [psig] [Maks.]: 3000, Przyłącze, standard: BSP
180L1030
Specyfikacje produktu
Cecha | Wartość |
|---|---|
| Aplikacja | Industrial |
| China RoHS compliance | Out of scope |
| Ciśnienie robocze [barg] [Maks.] | 210 barg |
| Ciśnienie robocze [barg] [Min.] | 4 barg |
| Ciśnienie robocze [psig] [Maks.] | 3000 psig |
| Ciśnienie robocze [psig] [Min.] | 51 psig |
| Contains batteries | No |
| Czas otwarcia [ms] [Maks.] | 700 ms |
| Czas otwarcia [ms] [Maks.] | 500 ms |
| Czas zamykania [ms] [Maks.] | 1200 ms |
| Czas zamykania [ms] [Min.] | 900 ms |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| EU RoHS compliance | Yes |
| EU RoHS exemption clause | No |
| Figura | Rozdzielacz |
| Funkcja | NC |
| Grupa produktów | Valve |
| In scope of WEEE | No |
| Liczba dróg/pozycji | 2/2 |
| Material Description | VDHT 3/4 ED HP NC BSP N |
| Materiał korpusu | AISI 304 |
| Materiał uszczelnienia | FKM |
| Opis | VDHT 3/4 ED HP NC BSP N |
Cecha | Wartość |
|---|---|
| Product line | 14 |
| Produkt, opis | Solenoid operated valves |
| Przepływ [gpm] [Maks.] | 32.000 gal/min |
| Przepływ [gpm] [Min.] | 0.000 gal/min |
| Przepływ [l/min] [Maks.] | 120.00 l/min |
| Przepływ [l/min] [Min.] | 0.00 l/min |
| Przyłącze, standard | BSP |
| Przyłącze, typ | Gwint |
| REACH Candidate List substances | No |
| Rodzaj materiału | Czynniki neutralne |
| Rozmiar siłownika [mm] | 13.5 mm |
| Serwis | Tak |
| Serwis, seria części zamiennych | VDHT |
| Średnica tłoka Ø [mm] | 35 mm |
| Temperatura czynnika [°C] [Max.] | 90 °C |
| Temperatura czynnika [°C] [Min.] | 2 °C |
| Temperatura czynnika [°F] [Max.] | 194 °F |
| Temperatura czynnika [°F] [Min.] | 36 °F |
| Typ produktu | VDHT 2/2 |
| Typ, oznaczenie | VDHT ED 3/4 HP NC |
| Wielkość przyłącza wlotowego [cal] | 3/4 in |
| Wielkość przyłącza wylotowego [cal] | 3/4 in |
| Zasada działania | Sterowany pilotem |
Ogólne specyfikacje
Cecha | Wartość |
|---|---|
| Masa brutto | 2.49 Kilogram |
| Masa netto | 2.325 Kilogram |
| Objętość | 3.374 Liter |
Cecha | Wartość |
|---|---|
| EAN/UPC | 5715162672716 |
| Proposition 65 | No Reproductive Toxins or Carcinogens |