
Zawór wodny sterowany ciśnieniem, WVFX 32, 4 bar - 17 bar, 11 m³/h
003F1232
Przyłącze, typ: G, Przyłącze, rozmiar [cal]: 1 1/4, Wartość Kv [m³/h]: 11, Zasada działania: Otwierany przy wzroście ciśnienia skraplania, Zakres regulowanego ciśnienia [bar]: 4 - 17, Typ przyłacza [czynnik]: Śrubunek SAE
003F1232
Specyfikacje produktu
Cecha | Wartość |
|---|---|
| Certyfikaty, aprobaty | EACLLC CDC TYSKPEDRoHSRoHS Chiny |
| China RoHS compliance | Yes |
| Ciśnienie próbne, maks. [bar] | 10.0 bar |
| Ciśnienie próbne, maks. [psig] | 145.0 psig |
| Ciśnienie robocze, maks. [bar] | 10.0 bar |
| Ciśnienie robocze, maks. [psig] | 145 psig |
| Contains batteries | No |
| Części zamienne | Akcesoria ogólneAkcesoria do zaworów termostatycznych |
| Czynnik | R1234yfR134aR22R404AR407AR407CR407FR407HR422BR422DR448AR449AR449BR450AR452AR454AR454CR455AR507AR513AR515BR516A |
| Czynniki chłodnicze bez oleju | R513A |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| EU RoHS compliance | Out of scope |
| Grupa produktów | Ciśnieniowe i temperaturowe zawory regulacyjne |
| Maks. ciśn. próbne (chłodn.) [bar] | 26.5 bar |
| Maks. ciśn. próbne (chłodn.) [psig] | 384.3 psig |
| Material Description | WVFX 32 G 1 1/4IN 4-17 BAR |
| Materiał korpusu | Żeliwo |
| Medium | Woda słodkaNeutralna solanka |
| MWP (czynnik chłodniczy) [bar] | 24.1 bar |
| Nazwa produktu | Zawór wodny sterowany ciśnieniem |
| Opakowanie, liczba sztuk w kartonie zbiorczym | 4 szt. |
| Opakowanie, rodzaj | Produkt pakowany pojedyńczo |
| Product line | Air Conditioning and Commercial Refrigeration |
Cecha | Wartość |
|---|---|
| Przyłącze, rodzaj gwintu | Gwint wewnętrzny |
| Przyłącze, rozmiar [cal] | 1 1/4 |
| Przyłącze, standard | ISO 228-1 |
| Przyłącze, typ | G |
| REACH Candidate List substances | Lead (CAS no. 7439-92-1) |
| Rozmiar przyłącza [czynnik] | 1/4 in - 6 mm |
| Różnica ciśnień [bar] | 10.000 bar |
| Różnica ciśnień [psi] | 145.000 psi |
| SCIP dossier no. | fc3470cc-5810-44ef-89ac-d393613841da |
| SCIP dossier product name | WV Valves |
| Serwis | Części zamienne zaworu wodnego |
| Temperatura medium, maks. [°C] | 90 °C |
| Temperatura medium, maks. [°F] | 194 °F |
| Temperatura medium, min. [°C] | -25 °C |
| Temperatura medium, min. [°F] | -13 °F |
| Typ produktu | WVFX 32 |
| Typ przyłacza [czynnik] | Śrubunek SAE |
| Wartość Kv [m³/h] | 11.000 m³/h |
| Zakres regulowanego ciśnienia [bar] [Maks.] | 17.00 bar |
| Zakres regulowanego ciśnienia [bar] [Min.] | 4.00 bar |
| Zasada działania | Otwierany przy wzroście ciśnienia skraplania |
| Zgodność olejów | Zastosowania bezolejowe |
Ogólne specyfikacje
Cecha | Wartość |
|---|---|
| Masa brutto | 3.288 Kilogram |
| Masa netto | 3.218 Kilogram |
| Objętość | 5.087 Liter |
Cecha | Wartość |
|---|---|
| EAN/UPC | 5702422026501 |
| Proposition 65 | Cancer and Reproductive Harm |