
Pilot zaworu regulującego przepływ wody, WVS, 15 bar - 29 bar
016D1018
Zakres regulowanego ciśnienia [bar]: 15 - 29, Typ przyłacza [czynnik]: Nypel śrubunku przejściowego do lutowania
016D1018
Specyfikacje produktu
Cecha | Wartość |
|---|---|
| China RoHS compliance | Out of scope |
| Ciśnienie robocze, maks. [bar] | 45.2 bar |
| Contains batteries | No |
| Części w komplecie | Element sterującyObudowa sprężyny |
| Części zamienne | Akcesoria ogólne |
| Czynnik | R134aR22R404AR407AR407CR407FR422BR422DR448AR449AR450AR452AR507AR513A |
| Czynniki chłodnicze bez oleju | R513A |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| EU RoHS compliance | Out of scope |
| Grupa produktów | Ciśnieniowe i temperaturowe zawory regulacyjne |
| Informacje dodatkowe | Do zastosowań wysokociśnieniowych |
| Maks. ciśn. próbne (chłodn.) [bar] | 60.0 bar |
| Maks. ciśn. próbne (chłodn.) [psig] | 870.2 psig |
| Material Description | Pilot Unit For WVS 15-29 bar |
| MWP (czynnik chłodniczy) [bar] | 45.2 bar |
| MWP (czynnik chłodniczy) [psig] | 655.6 psig |
| Nazwa produktu | Pilot zaworu regulującego przepływ wody |
Cecha | Wartość |
|---|---|
| Opakowanie, liczba sztuk w kartonie zbiorczym | 12 szt. |
| Opakowanie, rodzaj | Produkt pakowany pojedyńczo |
| Product line | Air Conditioning and Commercial Refrigeration |
| REACH Candidate List substances | Lead (CAS no. 7439-92-1) |
| Rozmiar przyłącza [czynnik] | 1/4 in - 6 mm |
| SCIP dossier no. | fc3470cc-5810-44ef-89ac-d393613841da |
| SCIP dossier product name | WV Valves |
| Serwis | Części zamienne zaworu wodnego |
| Serwis, seria części zamiennych | WVS |
| Typ produktu | WVS |
| Typ przyłacza [czynnik] | Nypel śrubunku przejściowego do lutowania |
| Zakres regulowanego ciśnienia [bar] [Maks.] | 29.00 bar |
| Zakres regulowanego ciśnienia [bar] [Min.] | 15.00 bar |
| Zakres regulowanego ciśnienia [psig] [Maks.] | 420.6 psig |
| Zakres regulowanego ciśnienia [psig] [Min.] | 217.5 psig |
| Zastosowanie produktu | WVS 100WVS 32WVS 40WVS 50WVS 65WVS 80 |
| Zgodność olejów | Zastosowania bezolejowe |
Ogólne specyfikacje
Cecha | Wartość |
|---|---|
| Masa brutto | 0.922 Kilogram |
| Masa netto | 0.921 Kilogram |
| Objętość | 1.651 Liter |
Cecha | Wartość |
|---|---|
| EAN/UPC | 5702428453448 |
| Proposition 65 | Cancer and Reproductive Harm |