
Zawór blokowy ICF, ICF 50-4-42S32-S
148X1507
Zawór blokowy ICF, Typ produktu: ICF 50-4-42S32-S, Przyłącze, standard: ASME B 16.11, Przyłącze, typ: Mufa do spawania
148X1507
Specyfikacje produktu
Cecha | Wartość |
|---|---|
| China RoHS compliance | Yes with exemptions |
| China RoHS exemption clause | 7.17.2 |
| Contains batteries | No |
| Czynnik | R1234yfR1234ze(E)R125R134aR22R227eaR236faR32R401AR402AR404AR407AR407BR407CR407FR407HR409AR410AR417AR421AR422AR422BR422DR438AR442AR444BR447AR447BR448AR449AR449BR450AR452AR452BR454AR454BR454CR455AR463AR502R507AR513AR513BR515AR515BR516AR717R744 |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| EU RoHS compliance | Yes with exemptions |
| EU RoHS exemption clause | 6(a)6(b) |
| Figura | Przelotowy |
| Grupa produktów | Regionally specified kits |
| Material Description | Valve station ICF 50-4-42 S32-S |
| Moduł 1 | Zawór odcinający |
| Moduł 2 | Pokrywa filtra (bez filtra FIA) |
| Moduł 3 | Zawór regulacyjny |
| Moduł 4 | Zawór odcinający |
| Moduł typ 4 | SVA-S 50 |
| Moduł typu 3 | ICS 50-32 |
| Nazwa produktu | Zawór blokowy ICF |
| Opakowanie, liczba sztuk w kartonie zbiorczym | 1 szt. |
| Opakowanie, rodzaj | Opakowanie pojedyncze |
| Pokrywa górna | 3 moduły robocze |
| Product line | Industrial Refrigeration |
Cecha | Wartość |
|---|---|
| Produkt, opis | Zawór blokowy ICF |
| Przyłącze, rozmiar [cal] | 1 1/2 in |
| Przyłącze, standard | ASME B 16.11 |
| Przyłącze, typ | Mufa do spawania |
| REACH Candidate List substances | Lead (CAS no. 7439-92-1) |
| Rozmiar przyłącza (nominalny) [cal] | 2" |
| Rozmiar przyłącza [mm] | 40 mm |
| SCIP dossier no. | f6a29f33-704f-4e94-9054-608e74f2a435 |
| SCIP dossier product name | ICF |
| SI-port_1 | 508 psi |
| SI-port_2 | 305 psi |
| SII-port_1 | 754 psi |
| SII-port_2 | 19.5 IN. HG TO 102 |
| Typ gniazdaP | ZAŚLEPKA A + B |
| Typ gniazdaSI | EVM NC |
| Typ gniazdaSII | CVP L |
| Typ modułu 1 | SVA-S 50 |
| Typ modułu 2 | ICFB 50 |
| Typ produktu | ICF 50-4-42S32-S |
| Uwagi | ODCINAJĄCY-ZAŚLEPKA-ICS-ODCINAJĄCY |
| Wyposażenie | Kołpak |
Ogólne specyfikacje
Cecha | Wartość |
|---|---|
| Masa brutto | 41.11 Kilogram |
| Masa netto | 28.616 Kilogram |
| Objętość | 149.308 Liter |
Cecha | Wartość |
|---|---|
| EAN/UPC | 5702428940290 |
| Proposition 65 | Cancer and Reproductive Harm |