
Zawór manometru, SNV-ST
148B6607
Typ przyłącza wlotowego: NPT, Typ przyłącza wylotowego: NPT, Wielkość przyłącza wlotowego [cal]: 3/8
148B6607
Specyfikacje produktu
Cecha | Wartość |
|---|---|
| Certyfikaty, aprobaty | EACLLC CDC TYSKTÜV |
| China RoHS compliance | Yes |
| China RoHS exemption clause | No |
| Ciśnienie robocze, maks. [bar] | 52.0 bar |
| Ciśnienie robocze, maks. [psig] | 754 psig |
| Contains batteries | No |
| Czynnik | R113R114R1233zd(E)R1234yfR1234ze(E)R125R1270R1336mzz(Z)R134aR152aR170R22R227eaR23R236faR290R32R401AR402AR402BR404AR407AR407BR407CR407FR407HR408AR409AR410AR417AR421AR422AR422BR422DR427AR438AR444BR447AR448AR449AR449BR450AR452AR454BR455AR502R503R507AR513AR600R600aR717R744RE170 |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| EU RoHS compliance | Yes |
| EU RoHS exemption clause | No |
| Figura | Kątowy |
| Grupa produktów | Zawory odcinające iregulacyjne |
| Kategoria cieczy | 1 |
| Kategoria PED | Art. 4, par. 3 |
| Malowany barwnąfarbą | Cr3 / TLP |
| Material Description | SNV-ST Service kit ICFD 52 bar M/12 |
| Nazwa produktu | Zawór manometru |
| Opakowanie, liczba sztuk w kartonie zbiorczym | 12 szt. |
Cecha | Wartość |
|---|---|
| Opakowanie, rodzaj | Produkt pakowany pojedyńczo |
| Product line | Industrial Refrigeration |
| Produkt, opis | Zawór iglicowy odcinający |
| Przyłącze, standard | ANSI/ASME B1.20.1 |
| REACH Candidate List substances | No |
| Typ produktu | SNV-ST |
| Typ przyłącza wlotowego | NPT |
| Typ przyłącza wylotowego | NPT |
| Wersja zaworu | Wersja standardowa |
| Wielkość przyłącza wlotowego [cal] | 3/8 |
| Wielkość przyłącza wylotowego [cal] | 3/8 |
| Wlot wewnętrzny/zewnętrzny | Wewnętrzne |
| Wylot wewnętrzny/zewnętrzny | Wewnętrzne |
| Zakres nastawy, maks. [°C] | 150 °C |
| Zakres nastawy, maks. [°F] | 302 °F |
| Zakres nastawy, min. [°C] | -60 °C |
| Zakres nastawy, min. [°F] | -76 °F |
Ogólne specyfikacje
Cecha | Wartość |
|---|---|
| Masa brutto | 0.56 Kilogram |
| Masa netto | 0.559 Kilogram |
| Objętość | 0.884 Liter |
Cecha | Wartość |
|---|---|
| EAN/UPC | 5702428989602 |
| Proposition 65 | Cancer and Reproductive Harm |