
Zawór manometru, SNV-ST
148B4575
Typ przyłącza wlotowego: Pierścień zacinający, Typ przyłącza wylotowego: Pierścień zacinający
148B4575
Specyfikacje produktu
Cecha | Wartość |
|---|---|
| Certyfikaty, aprobaty | EACLLC CDC TYSKTÜV |
| China RoHS compliance | Out of scope |
| Ciśnienie robocze, maks. [bar] | 52.0 bar |
| Ciśnienie robocze, maks. [psig] | 754 psig |
| Contains batteries | No |
| Części zamienne | Akcesoria SNV |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| EU RoHS compliance | Out of scope |
| Figura | Kątowy |
| Grupa produktów | Zawory odcinające iregulacyjne |
| Kategoria cieczy | 1 |
| Kategoria PED | Art. 4, par. 3 |
| Malowany barwnąfarbą | Cr3 / TLP |
| Material Description | SNV-ST Rc1/4-R3/8 52 bar M/12 |
| Materiał korpusu | Stal |
| Materiał przyłącza | Stal |
| Nazwa produktu | Zawór manometru |
| Opakowanie, liczba sztuk w kartonie zbiorczym | 12 szt. |
| Opakowanie, rodzaj | Produkt pakowany pojedyńczo |
Cecha | Wartość |
|---|---|
| Product line | Industrial Refrigeration |
| Produkt identyczny | 148B4177 |
| Produkt, opis | Zawór iglicowy odcinający |
| Przepływ | Przepływ dwukierunkowy |
| Przyłącze, standard | DIN 3861DIN 3901 |
| REACH Candidate List substances | No |
| Serwis | Części zamienne SNV |
| Typ produktu | SNV-ST |
| Typ przyłącza wlotowego | Pierścień zacinający |
| Typ przyłącza wylotowego | Pierścień zacinający |
| Wersja zaworu | Wersja standardowa |
| Wielkość przyłącza wlotowego [mm] | 10.00 mm |
| Wielkość przyłącza wylotowego [mm] | 10.0 mm |
| Wyposażenie | Kołpak |
| Zakres nastawy, maks. [°C] | 150 °C |
| Zakres nastawy, maks. [°F] | 302 °F |
| Zakres nastawy, min. [°C] | -60 °C |
| Zakres nastawy, min. [°F] | -76 °F |
Ogólne specyfikacje
Cecha | Wartość |
|---|---|
| Masa brutto | 0.007 Kilogram |
| Masa netto | 0.007 Kilogram |
Cecha | Wartość |
|---|---|
| Objętość | 0.91 Liter |
| EAN/UPC | 5702428492072 |