Zawór manometru, SNV-ST
148B3719
Typ przyłącza wlotowego: Spoina doczołowa, Typ przyłącza wylotowego: Pierścień zacinający
148B3719
Specyfikacje produktu
Cecha | Wartość |
|---|---|
| Certyfikaty, aprobaty | EACLLC CDC TYSKTÜV |
| Ciśnienie robocze, maks. [bar] | 140.0 bar |
| Ciśnienie robocze, maks. [psig] | 2030 psig |
| Contains batteries | No |
| Części zamienne | Akcesoria SNV |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| Długość wlotu [cal] | 4 in |
| Długość wlotu [mm] | 100 mm |
| Figura | Kątowy |
| Grupa produktów | Zawory odcinające iregulacyjne |
| Kategoria cieczy | 1 |
| Kategoria PED | Art. 4, par. 3 |
| Malowany barwnąfarbą | Cr3 / TLP |
| Material Description | SNV-ST CD10-W1/2 L100 140 bar I/30 |
| Materiał korpusu | Stal |
| Materiał przyłącza | Stal |
| Nazwa produktu | Zawór manometru |
| Opakowanie, liczba sztuk w kartonie zbiorczym | 30 szt. |
| Opakowanie, rodzaj | Opakowanie zbiorcze dla przemysłu |
Cecha | Wartość |
|---|---|
| Product line | Industrial Refrigeration |
| Produkt identyczny | 148B3709 |
| Produkt, opis | Zawór iglicowy odcinający |
| Przepływ | Przepływ dwukierunkowy |
| Przyłącze, standard | DIN 3861DIN 3901EN 10220 |
| REACH Candidate List substances | No |
| Serwis | Części zamienne SNV |
| Typ produktu | SNV-ST |
| Typ przyłącza wlotowego | Spoina doczołowa |
| Typ przyłącza wylotowego | Pierścień zacinający |
| Wersja zaworu | Przedłużone rozgałęzienie |
| Wielkość przyłącza wlotowego [cal] | 1/2 in |
| Wielkość przyłącza wylotowego [mm] | 10.0 mm |
| Wyposażenie | Kołpak |
| Zakres nastawy, maks. [°C] | 150 °C |
| Zakres nastawy, maks. [°F] | 302 °F |
| Zakres nastawy, min. [°C] | -60 °C |
| Zakres nastawy, min. [°F] | 76 °F |
Ogólne specyfikacje
Cecha | Wartość |
|---|---|
| Masa brutto | 0.711 Kilogram |
| Masa netto | 0.671 Kilogram |
Cecha | Wartość |
|---|---|
| EAN/UPC | 5715162974322 |