
Odcinający zawór membranowy, BML 15s
009G0262
Typ przyłącza wlotowego: PRZEDŁUŻONE KOŃCE DO LUTOWANIA, ODF, Typ przyłącza wylotowego: PRZEDŁUŻONE KOŃCE DO LUTOWANIA, ODF, Rozmiar wlotu [mm]: 16, Rozmiar wylotu [mm]: 16, Rozmiar wlotu [cal]: 5/8 in, Rozmiar wylotowy [cal]: 5/8 in
009G0262
Specyfikacje produktu
Cecha | Wartość |
|---|---|
| Certyfikat UL | ZAWÓR CZYNNIKA CHŁODNICZEGO 53R0 |
| Certyfikaty, aprobaty | WYSTAWIONO C UL USEACLLC CDC TYSK |
| China RoHS compliance | Yes with exemptions |
| China RoHS exemption clause | 7.3 |
| Ciśnienie próbne, maks. [bar] | 36.4 bar |
| Ciśnienie próbne, maks. [psig] | 528.0 psig |
| Ciśnienie robocze, maks. [bar] | 28.0 bar |
| Ciśnienie robocze, maks. [psig] | 406 psig |
| Contains batteries | No |
| Części zamienne | Akcesoria zaworu BM/GBC |
| Czynnik | R1233zd(E)R1234yfR1234ze(E)R1270R134aR22/R407CR290R404A/R507AR407HR449BR450AR513AR515BR516AR600R600a |
| Czynniki chłodnicze bez oleju | R1234ze(E)R134aR513AR515BR516A |
| Czynniki chłodnicze odpowiadające wymaganiom UL | R134aR22R404AR407CR407HR449BR450AR507AR513AR515BR516A |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| EN13463-3 ocena źródła zapłonu | Tak |
| EU RoHS compliance | Yes with exemptions |
| EU RoHS exemption clause | 6(c) |
| Figura | Przelotowy |
| Grupa produktów | Zawory odcinające iregulacyjne |
| Kategoria cieczy | 12 |
| Kategoria PED | Art. 4, par. 3 |
| Kierunek przepływu przez zawór | Zgodny ze strzałką na korpusie zaworu |
| Material Description | BML 15S Shut off valve MU12 |
| Materiał korpusu | Mosiądz |
| Materiał przyłącza | Miedź |
| Nazwa produktu | Odcinający zawór membranowy |
| Opakowanie, liczba sztuk w kartonie zbiorczym | 12 szt. |
Cecha | Wartość |
|---|---|
| Opakowanie, rodzaj | Produkt pakowany pojedyńczo |
| Product line | Air Conditioning and Commercial Refrigeration |
| REACH Candidate List substances | Lead (CAS no. 7439-92-1) |
| Rozmiar wlotu [cal] | 5/8 in |
| Rozmiar wlotu [mm] | 16.00 mm |
| Rozmiar wylotowy [cal] | 5/8 in |
| Rozmiar wylotu [mm] | 16.00 mm |
| SCIP dossier no. | 4713b3ce-0431-444e-9b2b-0f14b47fa788 |
| SCIP dossier product name | BML/BMT |
| Serwis | Części zamienne zaworu BM/GBC |
| Typ produktu | BML 15s |
| Typ przyłącza wlotowego | PRZEDŁUŻONE KOŃCE DO LUTOWANIA, ODF |
| Typ przyłącza wylotowego | PRZEDŁUŻONE KOŃCE DO LUTOWANIA, ODF |
| UL mark | Yes |
| Wartość Cv [gal/min] | 2.540 gal/min |
| Wartość Kv [m³/h] | 2.200 m³/h |
| Wyposażenie | Pokrętło |
| Zakres działania [bar] [Maks.] | 21 bar |
| Zakres działania [bar] [Min.] | -1 bar |
| Zakres działania [psig] [Maks.] | 304 psig |
| Zakres działania [psig] [Min.] | -14 psig |
| Zakres nastawy, maks. [°C] | 100 °C |
| Zakres nastawy, maks. [°F] | 212 °F |
| Zakres nastawy, min. [°C] | -55 °C |
| Zakres nastawy, min. [°F] | -67 °F |
| Zgodność olejów | Zastosowania bezolejowe |
Ogólne specyfikacje
Cecha | Wartość |
|---|---|
| Masa brutto | 0.816 Kilogram |
| Masa netto | 0.815 Kilogram |
| Objętość | 1.615 Liter |
Cecha | Wartość |
|---|---|
| EAN/UPC | 5702422046585 |
| Proposition 65 | Cancer and Reproductive Harm |