CVH, Korpus zaworu pilotowego 3/8 cala DIN
192H3764
Zastosowanie produktu: CVH, Typ, oznaczenie: Korpus zaworu pilotowego 3/8 cala DIN
192H3764
Specyfikacje produktu
Cecha | Wartość |
|---|---|
| China RoHS compliance | Yes |
| China RoHS exemption clause | No |
| Contains batteries | No |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| EU RoHS compliance | Yes |
| EU RoHS exemption clause | No |
| Grupa produktów | Pilot valve spare parts |
| Material Description | VALVE HOUSING CVH 3/8" DIN BW SS |
| Nazwa produktu | Valve body |
| Opakowanie, liczba sztuk w kartonie zbiorczym | 32 szt. |
| Opakowanie, rodzaj | Produkt pakowany pojedyńczo |
Cecha | Wartość |
|---|---|
| Product line | Industrial Refrigeration |
| Przyłącze, rozmiar [cal] | 3/8 in |
| Przyłącze, standard | ASME B 36.10M SCHEDULE 80 |
| Przyłącze, typ | Spoina doczołowa |
| REACH Candidate List substances | No |
| Rozmiar przyłącza [mm] | 10 mm |
| Specyfikacja materiałowa | Stal nierdzewna |
| Typ produktu | Spare part |
| Typ, oznaczenie | Korpus zaworu pilotowego 3/8 cala DIN |
| Zastosowanie produktu | CVH |
Ogólne specyfikacje
Cecha | Wartość |
|---|---|
| Masa brutto | 0.344 Kilogram |
| Masa netto | 0.336 Kilogram |
| Objętość | 0.315 Liter |
Cecha | Wartość |
|---|---|
| EAN/UPC | 5702428197298 |
| Proposition 65 | Cancer and Reproductive Harm |