
Kołnierz, 40 mm, Spoina doczołowa
192H3016
Przyłącze, standard: EN 10220, Specyfikacja materiałowa: Stal nierdzewna, Zastosowanie produktu: PM 32; PMLX 32; PMFL 125; PMFH 125; PML 32
192H3016
Specyfikacje produktu
Cecha | Wartość |
|---|---|
| China RoHS compliance | Yes |
| China RoHS exemption clause | No |
| Contains batteries | No |
| Części w komplecie | 2 kołnierze |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| EU RoHS compliance | Yes |
| EU RoHS exemption clause | No |
| Grupa produktów | Flanges |
| Kształt kołnierza | Kwadrat |
| Material Description | FLANSCHSATZ VA GR. 23 1 1/2" |
| Nazwa produktu | Flange set |
| Opakowanie, liczba sztuk w kartonie zbiorczym | 10 szt. |
Cecha | Wartość |
|---|---|
| Opakowanie, rodzaj | Produkt pakowany pojedyńczo |
| Product line | Industrial Refrigeration |
| Przyłącze, rozmiar [cal] | 1 1/2 in |
| Przyłącze, standard | EN 10220 |
| Przyłącze, typ | Spoina doczołowa |
| REACH Candidate List substances | No |
| Rozmiar przyłącza [mm] | 40 mm |
| Specyfikacja materiałowa | Stal nierdzewna |
| Typ produktu | Kołnierz |
| Wersja kołnierza | 10.0 |
| Wzór kołnierza | Język |
| Zastosowanie produktu | PM 32PMFH 125PMFL 125PML 32PMLX 32 |
Ogólne specyfikacje
Cecha | Wartość |
|---|---|
| Masa brutto | 1.626 Kilogram |
| Masa netto | 1.539 Kilogram |
| Objętość | 0.855 Liter |
Cecha | Wartość |
|---|---|
| EAN/UPC | 5702428196574 |
| Proposition 65 | Cancer and Reproductive Harm |