Część zamienna, KDC/GVD 100
148G3068
Typ produktu: Część zamienna, Zastosowanie produktu: KDC/GVD 100
148G3068
Specyfikacje produktu
Cecha | Wartość |
|---|---|
| China RoHS compliance | Yes |
| China RoHS exemption clause | No |
| Contains batteries | No |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| EU RoHS compliance | Yes |
| EU RoHS exemption clause | No |
| Grupa produktów | Press. control valve sparepart |
| Material Description | Spring kit 2 bar KDC/GVD 100 |
| Nazwa produktu | Spring |
| Opakowanie, liczba sztuk w kartonie zbiorczym | 1 szt. |
| Opakowanie, rodzaj | Opakowanie pojedyncze |
Cecha | Wartość |
|---|---|
| Product line | Industrial Refrigeration |
| Produkt, opis | Wielofunkcyjny zawór sprężarkowy |
| REACH Candidate List substances | No |
| Różnica ciśnień [bar] | 2.000 bar |
| Typ produktu | Część zamienna |
| Typ, oznaczenie | Spring Kit |
| Zakres nastawy, maks. [°C] | 150 °C |
| Zakres nastawy, maks. [°F] | 302 °F |
| Zakres nastawy, min. [°C] | -50 °C |
| Zakres nastawy, min. [°F] | -58 °F |
| Zastosowanie produktu | KDC/GVD 100 |
Ogólne specyfikacje
Cecha | Wartość |
|---|---|
| Masa brutto | 0.556 Kilogram |
| Masa netto | 0.351 Kilogram |
Cecha | Wartość |
|---|---|
| Objętość | 2.992 Liter |
| EAN/UPC | 5702428343794 |