
Moduł funkcyjny, REG-SB 25-40
148B5766
Typ, oznaczenie: W pełni kompletny, Ciśnienie robocze, maks. [bar]: 65, Części w komplecie: 1 uszczelka; Górna część; 4 śruby, Zastosowanie produktu: REG-SB 40; REG-SB 25; REG-SB 32
148B5766
Specyfikacje produktu
Cecha | Wartość |
|---|---|
| Brand | SVL Flexline |
| Certyfikaty, aprobaty | CE |
| China RoHS compliance | Yes |
| China RoHS exemption clause | No |
| Ciśnienie robocze, maks. [bar] | 65.0 bar |
| Ciśnienie robocze, maks. [psig] | 943 psig |
| Contains batteries | No |
| Części w komplecie | 1 uszczelka4 śrubyGórna część |
| Części zamienne | Akcesoria SVL Flexline |
| Czynnik | R1234yfR1234ze(E)R125R134aR152aR170R22R227eaR236faR245faR290R32R401AR402AR404AR407AR407BR407CR407FR407HR409AR410AR413AR417AR421AR422AR422BR422DR438AR442AR444BR447AR447BR448AR449AR449BR450AR452AR452BR452CR454AR454BR454CR455AR463AR502R507AR512AR513AR513BR515AR515BR516AR600R600aR717R744 |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| EU RoHS compliance | Yes |
| EU RoHS exemption clause | No |
| Grupa produktów | Zawory odcinające iregulacyjne |
| Material Description | REG-SB 25-40 top complete |
| Nazwa produktu | Moduł funkcyjny |
| Opakowanie, liczba sztuk w kartonie zbiorczym | 1 szt. |
Cecha | Wartość |
|---|---|
| Opakowanie, rodzaj | Opakowanie pojedyncze |
| Powierzchnia przepływu [cale2] | 0.823 in² |
| Powierzchnia przepływu [mm2] | 531.0 mm² |
| Product line | Industrial Refrigeration |
| REACH Candidate List substances | No |
| Serwis | Części zamienne SVL Flexline |
| Serwis, seria części zamiennych | REG-SA / REG-SB |
| Trzpień | Standard |
| Typ produktu | REG-SB 25-40 |
| Typ, oznaczenie | W pełni kompletny |
| Wyposażenie | Kołpak |
| Zakres nastawy, maks. [°C] | 150 °C |
| Zakres nastawy, maks. [°F] | 302 °F |
| Zakres nastawy, min. [°C] | -60 °C |
| Zakres nastawy, min. [°F] | -76 °F |
| Zastosowanie produktu | REG-SB 25REG-SB 32REG-SB 40 |
Ogólne specyfikacje
Cecha | Wartość |
|---|---|
| Masa brutto | 2.53 Kilogram |
| Masa netto | 1.958 Kilogram |
| Objętość | 7.524 Liter |
Cecha | Wartość |
|---|---|
| EAN/UPC | 5702428500692 |
| Proposition 65 | Cancer and Reproductive Harm |