
Moduł funkcyjny, REG-SB 10
148B5764
Typ, oznaczenie: W pełni kompletny, Ciśnienie robocze, maks. [bar]: 65, Części w komplecie: 1 uszczelka; Górna część; 4 śruby, Zastosowanie produktu: REG-SB 10
148B5764
Specyfikacje produktu
Cecha | Wartość |
|---|---|
| Brand | SVL Flexline |
| China RoHS compliance | Yes with exemptions |
| China RoHS exemption clause | 7.17.2 |
| Ciśnienie robocze, maks. [bar] | 65.0 bar |
| Ciśnienie robocze, maks. [psig] | 943 psig |
| Contains batteries | No |
| Części w komplecie | 1 uszczelka4 śrubyGórna część |
| Części zamienne | Akcesoria SVL Flexline |
| Czynnik | R1234yfR1234ze(E)R125R134aR152aR170R22R227eaR236faR245faR290R32R401AR402AR404AR407AR407BR407CR407FR407HR409AR410AR413AR417AR421AR422AR422BR422DR438AR442AR444BR447AR447BR448AR449AR449BR450AR452AR452BR452CR454AR454BR454CR455AR463AR502R507AR512AR513AR513BR515AR515BR516AR600R600aR717R744 |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| EU RoHS compliance | Yes with exemptions |
| EU RoHS exemption clause | 6(a)6(b) |
| Grupa produktów | Zawory odcinające iregulacyjne |
| Material Description | REG-SB 10 top complete |
| Nazwa produktu | Moduł funkcyjny |
| Opakowanie, liczba sztuk w kartonie zbiorczym | 1 szt. |
| Opakowanie, rodzaj | Opakowanie pojedyncze |
| Powierzchnia przepływu [cale2] | 0.024 in² |
Cecha | Wartość |
|---|---|
| Powierzchnia przepływu [mm2] | 16.0 mm² |
| Product line | Industrial Refrigeration |
| REACH Candidate List substances | Lead (CAS no. 7439-92-1) |
| SCIP dossier no. | 33927da5-9b68-41e6-865e-1ca6d2815b8e |
| SCIP dossier product name | REG-SA REG-SB |
| Serwis | Części zamienne SVL Flexline |
| Serwis, seria części zamiennych | REG-SA / REG-SB |
| Trzpień | Standard |
| Typ produktu | REG-SB 10 |
| Typ, oznaczenie | W pełni kompletny |
| Wielkość przyłącza wylotowego [mm] | 10.0 mm |
| Wyposażenie | Kołpak |
| Zakres nastawy, maks. [°C] | 150 °C |
| Zakres nastawy, maks. [°F] | 302 °F |
| Zakres nastawy, min. [°C] | -60 °C |
| Zakres nastawy, min. [°F] | -76 °F |
| Zastosowanie produktu | REG-SB 10 |
Ogólne specyfikacje
Cecha | Wartość |
|---|---|
| Masa brutto | 0.483 Kilogram |
| Masa netto | 0.473 Kilogram |
| Objętość | 1.9 Liter |
Cecha | Wartość |
|---|---|
| EAN/UPC | 5702428500715 |
| Proposition 65 | Cancer and Reproductive Harm |