Handwheel, AVR 350 A
148B4807
Typ, oznaczenie: AVR 350 A STR, Opakowanie, rodzaj: Opakowanie pojedyncze, Opakowanie, liczba sztuk w kartonie zbiorczym: 1
148B4807
Specyfikacje produktu
Cecha | Wartość |
|---|---|
| China RoHS compliance | Yes |
| China RoHS exemption clause | No |
| Contains batteries | No |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| EU RoHS compliance | Yes |
| EU RoHS exemption clause | No |
| Grupa produktów | Spare parts, discont. products |
| Material Description | AVR 350 A STR Shut-off valve Handwheel |
Cecha | Wartość |
|---|---|
| Nazwa produktu | Handwheel |
| Opakowanie, liczba sztuk w kartonie zbiorczym | 1 szt. |
| Opakowanie, rodzaj | Opakowanie pojedyncze |
| Product line | Industrial Refrigeration |
| REACH Candidate List substances | No |
| Typ produktu | AVR 350 A |
| Typ, oznaczenie | AVR 350 A STR |
Ogólne specyfikacje
Cecha | Wartość |
|---|---|
| Masa brutto | 461 Kilogram |
| Masa netto | 455 Kilogram |
Cecha | Wartość |
|---|---|
| Objętość | 2080 Liter |
| EAN/UPC | 5702424493011 |