Kołpak, AVR 500 A
148B4806
Typ, oznaczenie: AVR 500 A ANG, Opakowanie, rodzaj: Opakowanie pojedyncze, Opakowanie, liczba sztuk w kartonie zbiorczym: 1
148B4806
Specyfikacje produktu
Cecha | Wartość |
|---|---|
| China RoHS compliance | Yes |
| China RoHS exemption clause | No |
| Contains batteries | No |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| EU RoHS compliance | Yes |
| EU RoHS exemption clause | No |
| Grupa produktów | Spare parts, discont. products |
| Material Description | AVR 500 A ANG Shut-off valve Cap |
Cecha | Wartość |
|---|---|
| Nazwa produktu | Kołpak |
| Opakowanie, liczba sztuk w kartonie zbiorczym | 1 szt. |
| Opakowanie, rodzaj | Opakowanie pojedyncze |
| Product line | Industrial Refrigeration |
| REACH Candidate List substances | No |
| Typ produktu | AVR 500 A |
| Typ, oznaczenie | AVR 500 A ANG |
Ogólne specyfikacje
Cecha | Wartość |
|---|---|
| Masa brutto | 905 Kilogram |
| Masa netto | 904.969 Kilogram |
Cecha | Wartość |
|---|---|
| Objętość | 1350 Liter |
| EAN/UPC | 5702424493004 |