Zestaw naprawczy, RD 5500
119F3003
Materiał korpusu: Mosiądz, Liczba otworów/obwodów: 06, Opakowanie, rodzaj: Opakowanie zbiorcze dla przemysłu, Opakowanie, liczba sztuk w kartonie zbiorczym: 100
119F3003
Specyfikacje produktu
Cecha | Wartość |
|---|---|
| China RoHS compliance | Yes |
| Contains batteries | No |
| Czynnik | R22R407CR410A |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| Dysza / Nr. tłoka | 199 |
| EU RoHS compliance | Out of scope |
| Gniazdo zaworu, średnica [mm] | 5.05 mm |
| Grupa produktów | Refrig. distributor spareparts |
| Liczba otworów/obwodów | 06 |
| Material Description | RD Br5500 0.188/06 I/100 |
| Materiał korpusu | Mosiądz |
Cecha | Wartość |
|---|---|
| Nazwa produktu | Zestaw naprawczy |
| Opakowanie, liczba sztuk w kartonie zbiorczym | 100 szt. |
| Opakowanie, rodzaj | Opakowanie zbiorcze dla przemysłu |
| Product line | Air Conditioning and Commercial Refrigeration |
| REACH Candidate List substances | Lead (CAS no. 7439-92-1) |
| Rozmiar dyszy [cal] | 0.199 in |
| SCIP dossier no. | 5cad0b99-c61d-4671-8e0b-4872412bb6ef |
| SCIP dossier product name | ETS 250-800/KVS 42 |
| Typ produktu | RD 5500 |
| Typ redukcji | Dysza |
Ogólne specyfikacje
Cecha | Wartość |
|---|---|
| Masa brutto | 0.275 Kilogram |
| Masa netto | 0.27 Kilogram |
Cecha | Wartość |
|---|---|
| EAN/UPC | 5702428418942 |
| Proposition 65 | Cancer and Reproductive Harm |