
Mieszalnik gazu i cieczy, LG 22 - 35
069G4004
Zastosowanie produktu: CPCE 22
069G4004
Specyfikacje produktu
Cecha | Wartość |
|---|---|
| Certyfikaty, aprobaty | EACLLC CDC TYSK |
| China RoHS compliance | Yes |
| Contains batteries | No |
| Czynnik | R134aR22R404AR407AR407CR407FR407HR422BR422DR448AR449AR449BR450AR452AR507AR513AR515BR516A |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| EU RoHS compliance | Out of scope |
| Grupa produktów | Akcesoria do zaworów KV |
| Inlet Hot gas connection type | Solder, ODF |
| Inlet Liquid connection type | Solder, ODM |
| Kierunek przepływu przez zawór | Wygrawerowana strzałka jednokierunkowa |
| Material Description | LG 22-35 VĆSKE- |
| Nazwa produktu | Mieszalnik gazu i cieczy |
| Opakowanie, liczba sztuk w kartonie zbiorczym | 9 szt. |
| Opakowanie, rodzaj | Produkt pakowany pojedyńczo |
Cecha | Wartość |
|---|---|
| Product line | Air Conditioning and Commercial Refrigeration |
| Produkt, opis | Mieszalnik gazu i cieczy |
| REACH Candidate List substances | Lead (CAS no. 7439-92-1) |
| Rozmiar wylotowy [cal] | 1 3/8 in |
| Rozmiar wylotu [mm] | 34.93 mm |
| SCIP dossier no. | 53333d8f-4b13-4268-94e6-99a332859da0 |
| Typ produktu | LG 22 - 35 |
| Typ przyłącza wlotowego | Do lutowania, ODF |
| Typ przyłącza wylotowego | Do lutowania, ODF |
| Wlot cieczy [cal] | 1 3/8 in |
| Wlot cieczy [mm] | 34.93 mm |
| Wlot gorącego gazu [cal] | 7/8 in |
| Wlot gorącego gazu [mm] | 22.23 mm |
| Zastosowanie produktu | CPCE 22 |
Ogólne specyfikacje
Cecha | Wartość |
|---|---|
| Masa brutto | 0.416 Kilogram |
| Masa netto | 0.39 Kilogram |
| Objętość | 0.553 Liter |
Cecha | Wartość |
|---|---|
| EAN/UPC | 5702422003724 |
| Proposition 65 | Cancer and Reproductive Harm |