
Mieszalnik gazu i cieczy, LG 12 - 22
069G4002
Zastosowanie produktu: CPCE 12
069G4002
Specyfikacje produktu
Cecha | Wartość |
|---|---|
| Certyfikaty, aprobaty | EACLLC CDC TYSK |
| China RoHS compliance | Yes |
| Contains batteries | No |
| Czynnik | R1234ze(E)R1270R134aR22R290R32R404AR407AR407CR407FR407HR422BR422DR448AR449AR449BR450AR452AR454AR454BR454CR455AR507AR513AR515BR516AR600R600a |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| EU RoHS compliance | Out of scope |
| Grupa produktów | Akcesoria do zaworów KV |
| Inlet Hot gas connection type | Solder, ODF |
| Inlet Liquid connection type | Solder, ODM |
| Kierunek przepływu przez zawór | Wygrawerowana strzałka jednokierunkowa |
| Material Description | LG 12-22 VĆSKE- |
| Nazwa produktu | Mieszalnik gazu i cieczy |
| Opakowanie, liczba sztuk w kartonie zbiorczym | 80 szt. |
| Opakowanie, rodzaj | Produkt pakowany pojedyńczo |
Cecha | Wartość |
|---|---|
| Product line | Air Conditioning and Commercial Refrigeration |
| Produkt, opis | Mieszalnik gazu i cieczy |
| REACH Candidate List substances | Lead (CAS no. 7439-92-1) |
| Rozmiar wylotowy [cal] | 7/8 in |
| Rozmiar wylotu [mm] | 22.23 mm |
| SCIP dossier no. | 53333d8f-4b13-4268-94e6-99a332859da0 |
| Typ produktu | LG 12 - 22 |
| Typ przyłącza wlotowego | Do lutowania, ODF |
| Typ przyłącza wylotowego | Do lutowania, ODF |
| Wlot cieczy [cal] | 7/8 in |
| Wlot cieczy [mm] | 22.23 mm |
| Wlot gorącego gazu [cal] | 1/2 in |
| Wlot gorącego gazu [mm] | 12.70 mm |
| Zastosowanie produktu | CPCE 12 |
Ogólne specyfikacje
Cecha | Wartość |
|---|---|
| Masa brutto | 0.158 Kilogram |
| Masa netto | 0.145 Kilogram |
| Objętość | 0.186 Liter |
Cecha | Wartość |
|---|---|
| EAN/UPC | 5702422012665 |
| Proposition 65 | Cancer and Reproductive Harm |