
Element zaworu rozprężnego, 55 °C - 95 °C, TEAT 85; TEAT 20
068G3260
Opakowanie, rodzaj: Produkt pakowany pojedyńczo
068G3260
Specyfikacje produktu
Cecha | Wartość |
|---|---|
| Contains batteries | No |
| DG Indicator Profile | Other Dangerous Goods |
| Długość kapilary [cal] | 196.8 in |
| Długość kapilary [mm] | 5000 mm |
| Figura | Przelotowy |
| Grupa produktów | Zawory rozprężne |
| Material Description | ELEM TEAT 20/85 |
| Materiał korpusu | Stal nierdzewna |
| Nazwa produktu | Element zaworu rozprężnego |
| Opakowanie, liczba sztuk w kartonie zbiorczym | 9 szt. |
| Opakowanie, rodzaj | Produkt pakowany pojedyńczo |
Cecha | Wartość |
|---|---|
| Product line | Industrial Refrigeration |
| REACH Candidate List substances | Lead (CAS no. 7439-92-1) |
| SCIP dossier no. | 4f62a7f9-fa17-4ca6-8fd0-b6f703bf683f |
| SCIP dossier product name | TEA TEAT Accessories |
| Typ produktu | ELM |
| Wyrównywanie ciśnienia | Wewnętrznie wyrównany |
| Zakres nastawy, maks. [°C] | 95 °C |
| Zakres nastawy, maks. [°F] | 203 °F |
| Zakres nastawy, min. [°C] | 55 °C |
| Zakres nastawy, min. [°F] | 131 °F |
| Zastosowanie produktu | TEAT 20TEAT 85 |
Ogólne specyfikacje
Cecha | Wartość |
|---|---|
| Masa brutto | 0.628 Kilogram |
| Masa netto | 0.529 Kilogram |
| Objętość | 2.212 Liter |
Cecha | Wartość |
|---|---|
| EAN/UPC | 5702422047513 |
| Proposition 65 | Cancer and Reproductive Harm |