
Część zamienna, AKVA 10-4, Dysza 10-4
068F0529
Typ produktu: Część zamienna, Zastosowanie produktu: AKVA 10-4, Typ, oznaczenie: Dysza 10-4, Zestaw naprawczy
068F0529
Specyfikacje produktu
Cecha | Wartość |
|---|---|
| China RoHS compliance | Yes |
| China RoHS exemption clause | No |
| Ciśnienie robocze, maks. [bar] | 42.0 bar |
| Contains batteries | No |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| EU RoHS compliance | Yes |
| EU RoHS exemption clause | No |
| Figura | Brak |
| Grupa produktów | Electric valve spare parts |
| Material Description | Orifice Kit 10-4, AKVA10 MU 10/180 |
| MOPD [bar/psi] | 18 bar |
Cecha | Wartość |
|---|---|
| Nazwa produktu | Zestaw naprawczy |
| Opakowanie, liczba sztuk w kartonie zbiorczym | 10 szt. |
| Opakowanie, rodzaj | Produkt pakowany pojedyńczo |
| Product line | Air Conditioning and Commercial Refrigeration |
| REACH Candidate List substances | No |
| Temperatura medium, maks. [°C] | 60 °C |
| Temperatura medium, min. [°C] | -50 °C |
| Typ produktu | Część zamienna |
| Typ, oznaczenie | Dysza 10-4 |
| Zastosowanie produktu | AKVA 10-4 |
Ogólne specyfikacje
Cecha | Wartość |
|---|---|
| Masa brutto | 0.032 Kilogram |
| Masa netto | 0.021 Kilogram |
Cecha | Wartość |
|---|---|
| Objętość | 0.076 Liter |
| EAN/UPC | 5702422099000 |