
Element zaworu rozprężnego, PHT, Element
067B3310
Zastosowanie produktu: PHTN, Typ, oznaczenie: Element
067B3310
Specyfikacje produktu
Cecha | Wartość |
|---|---|
| Certyfikaty, aprobaty | EACLLC CDC TYSK |
| China RoHS compliance | Out of scope |
| Ciśnienie robocze, maks. [bar] | 28.0 bar |
| Ciśnienie robocze, maks. [psig] | 400 psig |
| Contains batteries | No |
| Czynnik | R134a |
| DG Indicator Profile | Other Dangerous Goods |
| Długość kapilary [cal] | 118.0 in |
| Długość kapilary [mm] | 3000 mm |
| EU RoHS compliance | Out of scope |
| Grupa produktów | Zawory rozprężne |
| Material Description | PHTN Element |
| Materiał korpusu | Mosiądz |
| Nazwa produktu | Element zaworu rozprężnego |
Cecha | Wartość |
|---|---|
| Opakowanie, liczba sztuk w kartonie zbiorczym | 12 szt. |
| Opakowanie, rodzaj | Produkt pakowany pojedyńczo |
| Product line | Air Conditioning and Commercial Refrigeration |
| REACH Candidate List substances | Lead (CAS no. 7439-92-1) |
| Rozmiar wyrównania [cal] | 1/4 in |
| Typ produktu | PHT |
| Typ przyłącza wyrównawczego | Śrubunek |
| Typ, oznaczenie | Element |
| Wyrównywanie ciśnienia | Wyrównanie zewnętrznie |
| Zakres nastawy, maks. [°C] | 10 °C |
| Zakres nastawy, maks. [°F] | 50 °F |
| Zakres nastawy, min. [°C] | -40 °C |
| Zakres nastawy, min. [°F] | -40 °F |
| Zastosowanie produktu | PHTN |
Ogólne specyfikacje
Cecha | Wartość |
|---|---|
| Masa brutto | 0.554 Kilogram |
| Masa netto | 0.464 Kilogram |
| Objętość | 1.639 Liter |
Cecha | Wartość |
|---|---|
| EAN/UPC | 5702428034838 |
| Proposition 65 | Cancer and Reproductive Harm |