
Rurka kapilarna
060-017166
Typ, oznaczenie: Rurka kapilarna, Zastosowanie produktu: RT; WVS; WVFX; KP; MP, Opakowanie, rodzaj: Produkt pakowany pojedyńczo, Opakowanie, liczba sztuk w kartonie zbiorczym: 50
060-017166
Specyfikacje produktu
Cecha | Wartość |
|---|---|
| Contains batteries | No |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| Długość kapilary [cal] | 39.0 in |
| Długość kapilary [mm] | 1000 mm |
| Grupa produktów | Akcesoria ogólne |
| Material Description | Capillary Tube |
| Materiał rurki kapilarnej | Miedź |
| Nazwa produktu | Rurka kapilarna |
| Opakowanie, liczba sztuk w kartonie zbiorczym | 50 szt. |
| Opakowanie, rodzaj | Produkt pakowany pojedyńczo |
Cecha | Wartość |
|---|---|
| Product line | Air Conditioning and Commercial Refrigeration |
| Przyłącze uwagi | 50 mm zakończenie rury |
| REACH Candidate List substances | Lead (CAS no. 7439-92-1) |
| Rozm. przył. wlotowego ciśn. [cal] | 1/4 in |
| SCIP dossier no. | 0d2d51d9-73bd-415b-baa3-e932a09f7536 |
| Typ produktu | Akcesoria |
| Typ wlotowego przyłącza ciśnieniowego | Śrubunek |
| Typ, oznaczenie | Rurka kapilarna |
| Wlotowe przyłącze ciśnieniowe wewnętrzne/zewnętrzne | Wewnętrzne |
| Zastosowanie produktu | KPMPRTWVFXWVOWVS |
Ogólne specyfikacje
Cecha | Wartość |
|---|---|
| Masa brutto | 0.101 Kilogram |
| Masa netto | 0.096 Kilogram |
| Objętość | 0.218 Liter |
Cecha | Wartość |
|---|---|
| EAN/UPC | 5702428365246 |
| Proposition 65 | Cancer and Reproductive Harm |