Przewód
034G7119
Typ, oznaczenie: Przewód, Długość kabla [m]: 12.2, Zastosowanie produktu: ETS 100; ETS 50; ETS 25, Opakowanie, rodzaj: Produkt pakowany pojedyńczo, Opakowanie, liczba sztuk w kartonie zbiorczym: 8
034G7119
Specyfikacje produktu
Cecha | Wartość |
|---|---|
| Cable feature | Twisted pair |
| CE mark | Yes |
| Certyfikaty, aprobaty | CEEACLLC CDC TYSKRoHSUKCA |
| Contains batteries | No |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| Długość kabla [m] | 12.200 m |
| Długość kabla [stopy] | 40.0 ft |
| Grupa produktów | Electric valve accessories |
| Material Description | Accessory cable M12/a 12.2m M/8 |
| Materiał izolacyjny kabla | PCW |
| Nazwa produktu | Przewód |
| Opakowanie, liczba sztuk w kartonie zbiorczym | 8 szt. |
| Opakowanie, rodzaj | Produkt pakowany pojedyńczo |
Cecha | Wartość |
|---|---|
| Podłączenie elektryczne | M12 |
| Podłączenie elektryczne zew./wew. | Żeńska |
| Product line | Air Conditioning and Commercial Refrigeration |
| Stopień ochrony | IP67 |
| Temperatura pracy [°C] [Max.] | 80 °C |
| Temperatura pracy [°C] [Min.] | -40 °C |
| Temperatura pracy [°F] [Max.] | 176 °F |
| Temperatura pracy [°F] [Min] | -40 °F |
| Typ produktu | Akcesoria |
| Typ, oznaczenie | Przewód |
| Zastosowanie produktu | ETS 100ETS 100CETS 12.5ETS 12CETS 24CETS 25ETS 250ETS 25BETS 25CETS 400ETS 50ETS 50CKVS 15KVS 2CKVS 3C |
| Zastosowanie produktu, uwagi | Angular connector |
Ogólne specyfikacje
Cecha | Wartość |
|---|---|
| Masa brutto | 895 Gram |
| Masa netto | 895 Gram |
Cecha | Wartość |
|---|---|
| Objętość | 1.764 Liter |
| EAN/UPC | 5715162967591 |