
FSA, Śrubunek, Do lutowania, ODF, Adapter
023U8043
Typ produktu: FSA, Typ przyłącza wlotowego: Śrubunek, Typ przyłącza wylotowego: Do lutowania, ODF, Adapter
023U8043
Specyfikacje produktu
Cecha | Wartość |
|---|---|
| Ciśnienie robocze, maks. [bar] | 46.0 bar |
| Ciśnienie robocze, maks. [psig] | 667 psig |
| Contains batteries | No |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| EU RoHS compliance | Yes with exemptions |
| EU RoHS exemption clause | 6(c) |
| Grupa produktów | Akcesoria ogólne |
| Maks. moment obrotowy [Nm] | 30 Nm |
| Material Description | FSA 310m Flare/Solder Adapter I/160 |
| Materiał przyłącza | MosiądzMiedź |
| Nazwa produktu | Adapter |
| Opakowanie, liczba sztuk w kartonie zbiorczym | 160 szt. |
Cecha | Wartość |
|---|---|
| Opakowanie, rodzaj | Opakowanie zbiorcze dla przemysłu |
| Product line | Air Conditioning and Commercial Refrigeration |
| Produkt identyczny | 023U8013 |
| REACH Candidate List substances | Lead (CAS no. 7439-92-1) |
| Rozmiar wlotu [cal] | 3/8 in |
| Rozmiar wylotu [mm] | 10.00 mm |
| SCIP dossier no. | 432c3b84-24e5-412f-b89b-ebd799eb8493 |
| SCIP dossier product name | Flare/solder adaptor |
| Serwis | Ogólne części zamienne |
| Typ produktu | FSA |
| Typ przyłącza wlotowego | Śrubunek |
| Typ przyłącza wylotowego | Do lutowania, ODF |
Ogólne specyfikacje
Cecha | Wartość |
|---|---|
| Masa brutto | 0.072 Kilogram |
| Masa netto | 0.067 Kilogram |
| Objętość | 0.07 Liter |
Cecha | Wartość |
|---|---|
| EAN/UPC | 5702422164098 |
| Proposition 65 | Cancer and Reproductive Harm |