
FSA, Śrubunek, Do lutowania, ODF, Adapter
023U8011
Typ, wersja: FSA, Typ przyłącza wlotowego: Śrubunek, Typ przyłącza wylotowego: Do lutowania, ODF, Adapter
023U8011
Specyfikacje produktu
Cecha | Wartość |
|---|---|
| Ciśnienie robocze, maks. [bar] | 46.0 bar |
| Ciśnienie robocze, maks. [psig] | 667 psig |
| Contains batteries | No |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| Grupa produktów | Akcesoria ogólne |
| Maks. moment obrotowy [Nm] | 20 Nm |
| Material Description | FSA 26m Flare/Solder Adapter |
| Materiał przyłącza | MosiądzMiedź |
| Nazwa produktu | Adapter |
| Opakowanie, liczba sztuk w kartonie zbiorczym | 220 szt. |
| Opakowanie, rodzaj | Produkt pakowany pojedyńczo |
Cecha | Wartość |
|---|---|
| Product line | Air Conditioning and Commercial Refrigeration |
| Produkt identyczny | 023U8001 |
| REACH Candidate List substances | Lead (CAS no. 7439-92-1) |
| Rozmiar wlotu [cal] | 1/4 in |
| Rozmiar wylotu [mm] | 6.00 mm |
| SCIP dossier no. | 432c3b84-24e5-412f-b89b-ebd799eb8493 |
| SCIP dossier product name | Flare/solder adaptor |
| Serwis | Ogólne części zamienne |
| Typ produktu | FSA |
| Typ przyłącza wlotowego | Śrubunek |
| Typ przyłącza wylotowego | Do lutowania, ODF |
Ogólne specyfikacje
Cecha | Wartość |
|---|---|
| Masa brutto | 0.043 Kilogram |
| Masa netto | 0.038 Kilogram |
| Objętość | 0.044 Liter |
Cecha | Wartość |
|---|---|
| EAN/UPC | 5702422124917 |
| Proposition 65 | Cancer and Reproductive Harm |