
Flange, Spare part
020-5428
Type designation: Flanges, Used for product: OFC 80C; OFC 80B; OFC 80; OFC 80BC, Connection size [in]: 3 1/8 in
020-5428
Specyfikacje produktu
Cecha | Wartość |
|---|---|
| Contains batteries | No |
| Części w komplecie | 1 kołnierz |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| Grupa produktów | Check valve spare parts |
| Kształt kołnierza | Kwadrat |
| Material Description | Flange kit 3 1/8 in for OFC 80 |
| Nazwa produktu | Flange |
| Opakowanie, liczba sztuk w kartonie zbiorczym | 4 szt. |
| Opakowanie, rodzaj | Produkt pakowany pojedyńczo |
| Product line | Air Conditioning and Commercial Refrigeration |
| Przyłącze, rozmiar [cal] | 3 1/8 in |
Cecha | Wartość |
|---|---|
| Przyłącze, standard | ASME B 16.22 |
| Przyłącze, typ | Lutowanie |
| REACH Candidate List substances | Lead (CAS no. 7439-92-1) |
| Rozmiar przyłącza [mm] | 80 mm |
| SCIP dossier no. | a7d4344b-ba97-4b6f-9f6f-78899065c5b4 |
| SCIP dossier product name | OFC |
| Specyfikacja materiałowa | Stal |
| Typ produktu | Spare part |
| Typ, oznaczenie | Flanges |
| Wzór kołnierza | Rowek |
| Zastosowanie produktu | OFC 80OFC 80BOFC 80BCOFC 80C |
Ogólne specyfikacje
Cecha | Wartość |
|---|---|
| Masa brutto | 2.647 Kilogram |
| Masa netto | 2.529 Kilogram |
| Objętość | 3.416 Cubic decimeter |
Cecha | Wartość |
|---|---|
| EAN/UPC | 5715162378885 |
| Proposition 65 | Cancer and Reproductive Harm |