
Akcesoria ogólne, Kieszeń czujnika
017-436766
Typ, oznaczenie: Kieszeń czujnika, Zastosowanie produktu: RT; KP; AVTA, Długość kieszeni czujnika, min. [mm]: 182, Typ wlotowego przyłącza ciśnieniowego: G, Rozm. przył. wlotowego ciśn. [cal]: 1/2, Opakowanie, rodzaj: Produkt pakowany pojedyńczo, Opakowanie, liczba sztuk w kartonie zbiorczym: 10
017-436766
Specyfikacje produktu
Cecha | Wartość |
|---|---|
| China RoHS compliance | Out of scope |
| Contains batteries | No |
| Części w komplecie | Zestaw uszczelek |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| Długość kieszeni czujnika, min. [cal] | 7 3/16 in |
| Długość kieszeni czujnika, min. [mm] | 182 mm |
| EU RoHS compliance | Out of scope |
| Grupa produktów | Akcesoria ogólne |
| Kieszeń czujnika wewn. Ø [mm] | 9.5 mm |
| Kieszeń czujnika zewnętrznego Ø [mm] | 11.0 mm |
| Material Description | Sensor pocket |
| Materiał kieszeni czujnika | Mosiądz |
| Nazwa produktu | Kieszeń czujnika |
| Opakowanie, liczba sztuk w kartonie zbiorczym | 10 szt. |
Cecha | Wartość |
|---|---|
| Opakowanie, rodzaj | Produkt pakowany pojedyńczo |
| Product line | Air Conditioning and Commercial Refrigeration |
| Przyłącze kieszeni czujnika, długość [mm] | 22 mm |
| REACH Candidate List substances | Lead (CAS no. 7439-92-1) |
| Rozm. przył. wlotowego ciśn. [cal] | 1/2 |
| SCIP dossier no. | c68e1b39-d5af-49ae-b726-bda67e0b6d35 |
| SCIP dossier product name | RT Accessories -3 |
| Standard wlotowego przyłącza ciśnieniowego | ISO 228-1 |
| Typ produktu | Akcesoria |
| Typ wlotowego przyłącza ciśnieniowego | G |
| Typ, oznaczenie | Kieszeń czujnika |
| Wlotowe przyłącze ciśnieniowe wewnętrzne/zewnętrzne | Zewnętrzny |
| Zastosowanie produktu | AVTAKPRT |
Ogólne specyfikacje
Cecha | Wartość |
|---|---|
| Masa brutto | 0.122 Kilogram |
| Masa netto | 0.114 Kilogram |
| Objętość | 0.227 Liter |
Cecha | Wartość |
|---|---|
| EAN/UPC | 5702428021005 |
| Proposition 65 | Cancer |