Electric valve spare parts, Flange set
009L6157
Rozmiar przyłącza [mm]: 108, Części w komplecie: 1 kołnierz, Opakowanie, rodzaj: Opakowanie pojedyncze, Opakowanie, liczba sztuk w kartonie zbiorczym: 1
009L6157
Specyfikacje produktu
Cecha | Wartość |
|---|---|
| CE mark | Yes |
| Certyfikaty, aprobaty | cURus recognized |
| China RoHS compliance | Yes |
| China RoHS exemption clause | No |
| Contains batteries | No |
| Części w komplecie | 1 kołnierz |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| EU RoHS compliance | Yes |
| EU RoHS exemption clause | No |
| Grupa produktów | Electric valve spare parts |
| In scope of WEEE | No |
| Kształt kołnierza | Kwadrat |
| Material Description | Flange set 4 in for OFB EN |
| Nazwa produktu | Flange set |
Cecha | Wartość |
|---|---|
| Opakowanie, liczba sztuk w kartonie zbiorczym | 1 szt. |
| Opakowanie, rodzaj | Opakowanie pojedyncze |
| Product line | Air Conditioning and Commercial Refrigeration |
| Przyłącze, rozmiar [cal] | 4 in |
| Przyłącze, standard | EN |
| Przyłącze, typ | Lutowanie |
| Rozmiar przyłącza [mm] | 108 mm |
| Rozmiar rygla | M16 x 90 mm |
| Specyfikacja materiałowa | Stal |
| Typ produktu | Spare part |
| Typ, oznaczenie | Flange |
| Wzór kołnierza | Rowek |
| Zastosowanie produktu | OFB 80 |
Ogólne specyfikacje
Cecha | Wartość |
|---|---|
| Masa brutto | 5.135 Kilogram |
| Masa netto | 4.32 Kilogram |
| Objętość | 5.161 Liter |
Cecha | Wartość |
|---|---|
| EAN/UPC | 5715255154839 |
| Proposition 65 | Cancer and Reproductive Harm |