
Część zamienna, Zaślepka uszczelniająca
009L5209
Typ produktu: Część zamienna, Typ, oznaczenie: Zaślepka uszczelniająca, Zaślepka uszczelniająca
009L5209
Specyfikacje produktu
Cecha | Wartość |
|---|---|
| China RoHS compliance | Yes |
| China RoHS exemption clause | No |
| Contains batteries | No |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| EU RoHS compliance | Yes |
| EU RoHS exemption clause | No |
| Grupa produktów | BM/GBC valve spare parts |
| Material Description | Seal Cap Kit GBC 90bar 6-12s I/4 |
| Nazwa produktu | Zaślepka uszczelniająca |
Cecha | Wartość |
|---|---|
| Opakowanie, liczba sztuk w kartonie zbiorczym | 4 szt. |
| Opakowanie, rodzaj | Opakowanie zbiorcze dla przemysłu |
| Product line | Air Conditioning and Commercial Refrigeration |
| REACH Candidate List substances | No |
| Typ produktu | Część zamienna |
| Typ, oznaczenie | Zaślepka uszczelniająca |
| Wymiar pod klucz [mm] | 21 mm |
| Zastosowanie produktu | GBC 90bar V3 6s-12s |
Ogólne specyfikacje
Cecha | Wartość |
|---|---|
| Masa brutto | 0.034 Kilogram |
| Masa netto | 0.009 Kilogram |
Cecha | Wartość |
|---|---|
| Objętość | 0.01 Liter |
| EAN/UPC | 5715162732243 |