
Kołnierz, 16 mm, Lutowanie
006-1162
Przyłącze, standard: ASME B 16.22, Specyfikacja materiałowa: Mosiądz, Zastosowanie produktu: EVRA 15; CVM; NRVA 15; EVR 15; TEA 20; TEVA 20; TE 12; NRVA 20; CVK; TEAT 20; EVRA 10; EVRA 3
006-1162
Specyfikacje produktu
Cecha | Wartość |
|---|---|
| China RoHS compliance | Yes |
| China RoHS exemption clause | No |
| Contains batteries | No |
| Części w komplecie | 1 kołnierz1 uszczelka |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| EU RoHS compliance | Yes |
| EU RoHS exemption clause | No |
| Grupa produktów | Flanges |
| Kształt kołnierza | Owalny |
| Material Description | Flange 5/8 in Soldering |
| Nazwa produktu | Flange set |
| Opakowanie, liczba sztuk w kartonie zbiorczym | 12 szt. |
Cecha | Wartość |
|---|---|
| Opakowanie, rodzaj | Produkt pakowany pojedyńczo |
| Product line | Industrial Refrigeration |
| Przyłącze, rozmiar [cal] | 5/8 in |
| Przyłącze, standard | ASME B 16.22 |
| Przyłącze, typ | Lutowanie |
| REACH Candidate List substances | No |
| Rozmiar przyłącza [mm] | 16 mm |
| Specyfikacja materiałowa | Mosiądz |
| Typ produktu | Kołnierz |
| Wersja kołnierza | 1.0 |
| Wzór kołnierza | Język |
| Zastosowanie produktu | CVKCVMEVR 15EVRA 10EVRA 15EVRA 3NRVA 15NRVA 20TE 12TEA 20TEAT 20TEVA 20 |
Ogólne specyfikacje
Cecha | Wartość |
|---|---|
| Masa brutto | 0.318 Kilogram |
| Masa netto | 0.31 Kilogram |
| Objętość | 0.841 Liter |
Cecha | Wartość |
|---|---|
| EAN/UPC | 5702422100164 |
| Proposition 65 | Cancer and Reproductive Harm |