
BOLTESĆT, FA 20
006-1136
BOLTESĆT, Zastosowanie produktu: FA 20, Opakowanie, rodzaj: Produkt pakowany pojedyńczo, Opakowanie, liczba sztuk w kartonie zbiorczym: 20
006-1136
Specyfikacje produktu
Cecha | Wartość |
|---|---|
| China RoHS compliance | Yes |
| China RoHS exemption clause | No |
| Contains batteries | No |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| Długość gwintu [cal] | 0.866 in |
| Długość śruby [cal] | 8.110 in |
| Długość śruby [mm] | 206 mm |
| EU RoHS compliance | Yes |
| EU RoHS exemption clause | No |
| Grupa produktów | Flanges |
| Material Description | BOLTESĆT |
Cecha | Wartość |
|---|---|
| Nazwa produktu | Staybolt set |
| Opakowanie, liczba sztuk w kartonie zbiorczym | 20 szt. |
| Opakowanie, rodzaj | Produkt pakowany pojedyńczo |
| Product line | Industrial Refrigeration |
| Przyłącze, typ | Gwint |
| REACH Candidate List substances | No |
| Średnica połączenia | M12 |
| Typ produktu | Akcesoria |
| Typ, oznaczenie | Zestaw mocujący |
| Zastosowanie produktu | FA 20 |
Ogólne specyfikacje
Cecha | Wartość |
|---|---|
| Masa brutto | 0.293 Kilogram |
| Masa netto | 0.288 Kilogram |
| Objętość | 0.064 Liter |
Cecha | Wartość |
|---|---|
| EAN/UPC | 5702422111252 |
| Proposition 65 | Cancer and Reproductive Harm |