
BOLTESĆT, EVRA 15; EVR 15; EVRA 10; EVRA 3
006-1134
BOLTESĆT, Zastosowanie produktu: EVRA 15; EVR 15; EVRA 10; EVRA 3, Opakowanie, rodzaj: Produkt pakowany pojedyńczo, Opakowanie, liczba sztuk w kartonie zbiorczym: 20
006-1134
Specyfikacje produktu
Cecha | Wartość |
|---|---|
| China RoHS compliance | Yes |
| China RoHS exemption clause | No |
| Contains batteries | No |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| Długość gwintu [cal] | 0.748 in |
| Długość śruby [cal] | 5.315 in |
| Długość śruby [mm] | 135 mm |
| EU RoHS compliance | Yes |
| EU RoHS exemption clause | No |
| Grupa produktów | Flanges |
| Material Description | BOLTESĆT |
Cecha | Wartość |
|---|---|
| Nazwa produktu | Staybolt set |
| Opakowanie, liczba sztuk w kartonie zbiorczym | 20 szt. |
| Opakowanie, rodzaj | Produkt pakowany pojedyńczo |
| Product line | Industrial Refrigeration |
| Przyłącze, typ | Gwint |
| REACH Candidate List substances | No |
| Średnica połączenia | M12 |
| Typ produktu | Akcesoria |
| Typ, oznaczenie | Zestaw mocujący |
| Zastosowanie produktu | EVR 15EVRA 10EVRA 15EVRA 3 |
| Zastosowanie produktu, uwagi | Bez filtra |
Ogólne specyfikacje
Cecha | Wartość |
|---|---|
| Masa brutto | 0.26 Kilogram |
| Masa netto | 0.255 Kilogram |
Cecha | Wartość |
|---|---|
| Objętość | 0.312 Liter |
| EAN/UPC | 5702422110507 |