
Kołnierz, 15 mm, Spoina doczołowa
006-1127
Przyłącze, standard: EN 10220, Specyfikacja materiałowa: Stal, Zastosowanie produktu: PHT 85; PHTQ 85
006-1127
Specyfikacje produktu
Cecha | Wartość |
|---|---|
| China RoHS compliance | Yes |
| China RoHS exemption clause | No |
| Contains batteries | No |
| Części w komplecie | 1 kołnierz1 uszczelka |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| EU RoHS compliance | Yes |
| EU RoHS exemption clause | No |
| Grupa produktów | Flanges |
| Kształt kołnierza | Owalny |
| Material Description | Flange 15 mm Butt Weld (FA 20) |
| Nazwa produktu | Flange set |
| Opakowanie, liczba sztuk w kartonie zbiorczym | 40 szt. |
Cecha | Wartość |
|---|---|
| Opakowanie, rodzaj | Produkt pakowany pojedyńczo |
| Product line | Industrial Refrigeration |
| Przyłącze, rozmiar [cal] | 1/2 in |
| Przyłącze, standard | EN 10220 |
| Przyłącze, typ | Spoina doczołowa |
| REACH Candidate List substances | No |
| Rozmiar przyłącza [mm] | 15 mm |
| Specyfikacja materiałowa | Stal |
| Typ produktu | Kołnierz |
| Wersja kołnierza | 2.0 |
| Wzór kołnierza | Rowek |
| Zastosowanie produktu | PHT 85PHTQ 85 |
Ogólne specyfikacje
Cecha | Wartość |
|---|---|
| Masa brutto | 0.506 Kilogram |
| Masa netto | 0.28 Kilogram |
Cecha | Wartość |
|---|---|
| Objętość | 0.253 Liter |
| EAN/UPC | 5702422100232 |