
Kołnierz, 20 mm, Spoina doczołowa
006-1115
Przyłącze, standard: EN 10220, Specyfikacja materiałowa: Stal, Zastosowanie produktu: FA 20
006-1115
Specyfikacje produktu
Cecha | Wartość |
|---|---|
| China RoHS compliance | Yes |
| China RoHS exemption clause | No |
| Contains batteries | No |
| Części w komplecie | 2 kołnierze2 uszczelki2 zestawy mocujące4 nakrętki |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| EU RoHS compliance | Yes |
| EU RoHS exemption clause | No |
| Grupa produktów | Flanges |
| Kształt kołnierza | Owalny |
| Material Description | FLANGESĆT3/4IN |
| Nazwa produktu | Flange set |
| Opakowanie, liczba sztuk w kartonie zbiorczym | 12 szt. |
| Opakowanie, rodzaj | Produkt pakowany pojedyńczo |
Cecha | Wartość |
|---|---|
| Product line | Industrial Refrigeration |
| Przyłącze, rozmiar [cal] | 3/4 in |
| Przyłącze, standard | EN 10220 |
| Przyłącze, typ | Spoina doczołowa |
| REACH Candidate List substances | No |
| Rozmiar przyłącza [mm] | 20 mm |
| Rozmiar rygla | M12 x 160 mm |
| Specyfikacja materiałowa | Stal |
| Typ produktu | Kołnierz |
| Wersja kołnierza | 2.1 |
| Wzór kołnierza | RowekJęzyk |
| Zastosowanie produktu | FA 20 |
Ogólne specyfikacje
Cecha | Wartość |
|---|---|
| Masa brutto | 1.34 Kilogram |
| Masa netto | 1.241 Kilogram |
Cecha | Wartość |
|---|---|
| Objętość | 0.838 Liter |
| EAN/UPC | 5702422077367 |