
Kołnierz, 15 mm, Spoina doczołowa
006-1112
Przyłącze, standard: EN 10220, Specyfikacja materiałowa: Stal, Zastosowanie produktu: FA 15
006-1112
Specyfikacje produktu
Cecha | Wartość |
|---|---|
| China RoHS compliance | Yes |
| China RoHS exemption clause | No |
| Contains batteries | No |
| Części w komplecie | 2 kołnierze2 uszczelki2 zestawy mocujące4 nakrętki |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| EU RoHS compliance | Yes |
| EU RoHS exemption clause | No |
| Grupa produktów | Flanges |
| Kształt kołnierza | Owalny |
| Material Description | FLANGESĆT1/2IN |
| Nazwa produktu | Flange set |
| Opakowanie, liczba sztuk w kartonie zbiorczym | 12 szt. |
| Opakowanie, rodzaj | Produkt pakowany pojedyńczo |
Cecha | Wartość |
|---|---|
| Product line | Industrial Refrigeration |
| Przyłącze, rozmiar [cal] | 1/2 in |
| Przyłącze, standard | EN 10220 |
| Przyłącze, typ | Spoina doczołowa |
| REACH Candidate List substances | No |
| Rozmiar przyłącza [mm] | 15 mm |
| Rozmiar rygla | M12 x 127 mm |
| Specyfikacja materiałowa | Stal |
| Typ produktu | Kołnierz |
| Wersja kołnierza | 1.1 |
| Wzór kołnierza | RowekJęzyk |
| Zastosowanie produktu | FA 15 |
Ogólne specyfikacje
Cecha | Wartość |
|---|---|
| Masa brutto | 0.816 Kilogram |
| Masa netto | 0.782 Kilogram |
| Objętość | 0.854 Liter |
Cecha | Wartość |
|---|---|
| EAN/UPC | 5702422077442 |
| Proposition 65 | Cancer and Reproductive Harm |